Strona główna > Polska > NWO już jest i działa: Polska

NWO już jest i działa: Polska

Wyśmienity materiał z redakcyjnej poczty za który serdecznie dziękujemy. Miejmy kochani oczy szeroko otwarte na środowisko wokół nas i dzielmy się tym, co uda nam się „dziwnego” w nim dostrzec. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zachęcamy wszystkich Czytelników/Czytelniczki do własnego wywiadu środowiskowego, redakcja.

Witam serdecznie.

Z racji tego, iż na państwa portalu pojawiły się zdjęcia przedstawiające elementy NWO w Polsce, postanowiłem również podzielić się swoją skromną kolekcją. Może w końcu ludzie przejrzą na oczy i dostrzegą to, co dzieje się wokół nas. A dzieje się wyjątkowo dużo, o czym na zdjęciach.

1) Zdjęcie muralu na bloku gdańskiej Zaspy. Bardzo dużo elementów NWO, warto zwrócić uwagę na wszystkie najdrobniejsze szczegóły i napis.

mural zaspa

2) Dziewczyna na zdjęciu to partnerka piłkarza Jakuba Koseckiego. Koszulka rzecz jasna przedstawia głowę kozy – Baphometa – w postaci piktogramu.

+éeb koz+éa na koszulce
3) Zdjęcia koszulek z niemieckiej sieciówki odzieżowej „New Yorker” w Gdańsku. Notabene, po głębszym przeanalizowaniu tekstów okazuje się, że niemal każda piosenka lecąca w tym sklepie nawiązuje do okultyzmu lub NWO, ale to temat na inną wiadomość.

Zdj¦Öcie015

Zdj¦Öcie018

Zdj¦Öcie038
4) Kinga Preis w magazynie o dość znaczącej nazwie – „Zwierciadło”. Poza Kingi Preis (a’la Lady Gaga) również nie bez znaczenia.

Zdj¦Öcie027
Zobacz także: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masonskie-znaki-gest-wszystkowidzacego-oka-czesc-iv-2013-09

5) Zdjęcia plakatu o wydarzeniu kulturowym w Gdańsku oraz elementów wystawy fotograficznej. Te elementy były obecne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Zdj¦Öcie042

Zdj¦Öcie041

Zdj¦Öcie031

6) Stelaż w kształcie swastyki w sklepie New Yorker. Stanowią one połowę wszystkich stelaży na wieszaki, druga połowa jest w kształcie znaku pacyfistów („pacyfka” to inaczej tzw. krzyż Nerona, czyli odwrócony do dołu krzyż z połamanymi ramionami/a303)

Zdj¦Öcie016
Pozdrawiam i do usłyszenia (przeczytania). Bądźcie czujni.

Zobacz także:

OBRAZKI Z NASZEJ PIĘKNEJ OJCZYZNY. NWO JUŻ TU JEST I DZIAŁA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *