Strona główna > Rosja > Numer zastąpi twoje imię !

Numer zastąpi twoje imię !

Wywiad z bio-hakerem z Europy! Przypomnijmy, że 10 września 2016 roku, w Odessie, podczas konferencji „IT Black Sea Summit” odbyło się wszczepienie komputerowego mikrochipa pod skórę człowieka. Po raz pierwszy na Ukrainie. Profesor Patrick Cramer z Niemiec udziela krótkiego wywiadu.

a8

Patrick Cramer, jeden z najczynniejszych bio-hakerów Europy, opowiedział jak można wykorzystywać to naukowe osiągnięcie: „Kiedy chip wchodzi w wasze ciało to nie zawiera on żadnej informacji ponieważ powinien być sterylny. Po implantacji możecie wykorzystywać specjalną aplikację ażeby zakodować informację jaką chcecie. Na przykład możecie umieścić w chipie informacje klucza do „inteligentnego” domu, sejfu, do danych karty kredytowej, możecie regulować opłaty przy pomocy elektronicznej waluty Bitcoin, wykorzystywać chip jako wizytówkę”. Zauważył on także, że na mikrochipie zapisywany jest jedynie numer.

Tak więc stopniowo, pod pretekstem wygody i bezpieczeństwa, cały ten system Antychrysta jest wprowadzany do naszego życia (elektroniczny dowód tożsamości-ID-card, mikrochipy). W czasie wywiadu szczerze się mówi o tym, że każdy system, który będzie sczytywać dane o was, będzie odczytywać was jako numer a nie po waszym imieniu.

UWAGA! Zaleca się włączenie tlumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/64755-chislo-zamenit-vashe-imya-intervyu-biohakera-iz-evropy-video-.html

Data publikacji: 16.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *