Strona główna > Rosja > Nuklearne uderzenie Rosji w Warszawę

Nuklearne uderzenie Rosji w Warszawę

Eurourzędas straszy : Rosja przygotowuje „uderzenie jądrowe” w Warszawę! Niezrównoważony europarlamentarzysta Ryszard Czarnecki chce przeciwko Rosji złożyć pozew do Trybunału Haskiego.

Czy to wesoły Rysio wypatruje nadlatującej ruskiej rakiety nuklearnej? W nadwiślańskim baraku  coraz weselej! Nieustające święto demonokratów!
Czy to nie wesoły Rysio wypatruje nadlatującej ruskiej rakiety nuklearnej? W nadwiślańskim baraku coraz weselej! Nieustające święto demonokratycznego bajdurzenia!

Powiedział on o tym fakcie w wywiadzie udzielonym jednemu z ukraińskich kanałów telewizyjnych. Czarnecki opowiedział także o pewnym „raporcie czarnomorskim”, który będzie pierwszym krokiem do rozpatrzenia w Trybunale Haskim  sprawy odnośnie „zbrodni” Federacji Rosyjskiej.

„Ostatnio Komisja Spraw Zagranicznych Europarlamentu przyjęła tak zwany „Raport czarnomorski”. Stwierdza się w nim jednoznacznie, że Rosja przeprowadzała ćwiczenia wojskowe pod kątem możliwości wykorzystania broni jądrowej przeciwko Polsce.

Miały miejsce stosowne manewry armii rosyjskiej, pod kryptonimem „Zachód”, i była rozpatrywana możliwość użycia broni atomowej, zwłaszcza w odniesieniu do Warszawy” – podkreślił Czarnecki.

Za: http://3rm.info/main/56846-evrochinovnik-zapugivaet-rossiya-gotovit-yadernyy-udar-po-varshave.html

Data publikacji: 11.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.