Strona główna > NWO > NSA łamie konstytucję

NSA łamie konstytucję

NSA Wiadomości Wolna Polska - Wiadomości z kraju i ze świata

NSA Wiadomości Wolna Polska - Wiadomości z kraju i ze świataNSA łamie konstytucję. Afera Edwarda Snowden’a zatacza coraz szersze kręgi. Wczoraj Richard Leon, sędzia sądu federalnego w Waszyngtonie podjął decyzję uznającą działania NSA ( National Security Agency- Agencji Bezpieczeństwa Narodowego) za niekonstytucjonalne i łamiące czwartą poprawkę, która mówi o zakazie bezpodstawnego zatrzymywania czy sprawdzania prywatnych spraw lub rzeczy obywateli USA.

Sędzia z góry zaznaczył jednak, że jego decyzja zostanie zapewne zasądzona w sądzie odwoławczym i dlatego wykonanie wyroku „natychmiastowego wstrzymania nielegalnego działania NSA” zawiesił do momentu otrzymania odpowiedzi od prawników reprezentujących stronę rządową.

Sprawę do sądu wnieśli ojciec jednego z żołnierzy, który zginął w zestrzelonym w Afganistanie helikopterze wraz z innymi członkami elitarnego oddziału Navy SEALS VI, prawnik zajmujący się sprawami łamania konstytucji oraz grupa osób związanych z „Partią Herbacianą”. Edward Snowden obecnie chroniony azylem uchodźcy politycznego w Rosji (!?) upublicznił komentarz do decyzji, w którym wyraził zadowolenie z decyzji sędziego.

Zapewnił również po raz kolejny, że jego działanie nie miało na celu narażenia na niebezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych a uświadomienie obywatelom USA zakresu nielegalnej ingerencji rządu w życie prywatne każdego z nich w celu pozyskania całkowitej i bezwzględnej kontroli nad całym społeczeństwem.

MW

Za: http://www.nasznowyjork.org/cosie-dzieje-w-polityce.html

Data publikacji: 17.12.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.