Strona główna > NWO > NWO – Wenezuela – jedzenie za odciski palców

NWO – Wenezuela – jedzenie za odciski palców

NWO – Wenezuela – Chcesz jeść to oddaj odciski palców. Wenezuela wprowadza sprzedaż deficytowych towarów na odciski palców.

a000

Wszystkie sklepy będą musiały zainstalować u siebie, do 30 listopada b.r., specjalne urządzenia do sczytywania odcisków palców. Na razie mowa jest tylko o sklepach spożywczych a to, że będą w nich zainstalowane specjalne urządzenia sczytujące odciski palców zostało zatwierdzone przez rozporządzenie prezydenta kraju Nicolasa Maduro, informuje agencja „RIA Novosti”. Jest on przekonany, że taki system będzie działał idealnie jako że władze obwiniają opozycję i przedsiębiorców o braki towarów a ci z kolei mówią o walutowych ograniczeniach i administracyjnych barierach. Ostatnio w Wenezueli często obserwuje się niedobór towarów na które ceny są drastycznie ograniczane przez państwo. Ostatni przypadek tego rodzaju to kolejka większa niż tysiąc ludzi z powodu której sklep został obłożony grzywną w wysokości prawie 4 milionów dolarów. Ponadto władze wenezuelskie mówią, że ogromna ilość towarów jest przemycana do sąsiedniej Kolumbii gdzie ceny na liczne z nich są, co najmniej, 40% wyższe. W celu zwalczania tego zjawiska wcześniej podjęto decyzję całkowitego zamknięcia, w okresie nocnym, granicy pomiędzy tymi krajami.

Za: http://protivkart.org/news/5472-hochesh-est-proydi-daktiloskopiyu-venesuela-vvodit-prodazhu-deficitnyh-tovarov-po-otpechatkam-palcev.html

Data publikacji: 23.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 65 = 72