Strona główna > Świat > Ukraina > Nowy Porządek Świata i Ukraina

Nowy Porządek Świata i Ukraina

Nowy Porządek Świata i Ukraina.

a1t

Przypomnijmy 11 września 2001 roku…Ludzie całego świata z przerażeniem oglądają transmisje zamachu terrorystycznego  na World Trade Center w Nowym Jorku. Ujęcia filmowe wywołują strach a następnie smutek, nawet depresję z powodu tego strasznego wydarzenia. Jaki jest związek pomiędzy zawaleniem się bliźniaczych wież ze współczesnymi wydarzeniami na Ukrainie? Wydarzenia 11 września to publiczny początek nowej rewolucji światowej, która kończy okres demokracji. Tak jak kiedyś Wielka Rewolucja Październikowa zaczęła się wystrzałem z „Aurory” ażeby położyć koniec monarchii i wprowadzić komunizm, tak i atak na bliźniacze wieże World Trade Center nie był niczym innym jak współczesnym wystrzałem z „Aurory”. Jednakże ta rewolucja ciągle trwa, przechodzi przez państwa całego świata i dąży do ustanowienia Nowego Porządku Świata, to znaczy do ustanowienia post-demokracji albo mediokracji, władzy mediów. Nowy Porządek Świata (New World Order) zaplanowany jest przez światowych żydomasonów i wcielany w życie, przede wszystkim, przez światowych bankierów! Mowa jest o światowej dyktaturze, która dąży do ustanowienia kontroli nad każdym człowiekiem, dąży do zniszczenia rodziny, wartości moralnych i prawdziwego chrześcijaństwa. Ta dyktatura jest bardziej bezlitosna i okrutna niż faszyzm z obozami śmierci. Kto z nas chciałby być świadkiem mordu rytualnego, który dokonywany jest przez satanistów? A jednak 11 września był takim mordem publicznie dokonanym. Najpierw cały świat był uczestnikiem satanistycznego mordu rytualnego, przy pomocy medialnej, bezpośredniej transmisji. Prawie 3 tysiące ludzkich żywotów złożono w ofierze w ciągu jednego dnia, jednej chwili, żeby mogło rozpocząć się wprowadzanie Nowego Porządku Świata (NWO). Ołtarz tego szatańskiego plugastwa nie był ukryty gdzieś w głębinach szatańskiej świątyni. Ołtarzem na którym została złożona ofiara były same media. Dzisiaj przestrzeń medialna jest największą synagogą szatana. Króluje w niej kłamstwo i zabijanie bo i pan tej przestrzeni, diabeł, jest odwiecznym kłamcą i zabójcą. W tej przestrzeni pokazywano wojnę w Afganistanie i Iraku, a także rewolucje, które zniszczyły kolejno 20 państw. Na tym mass-medialnym ołtarzu przeprowadzono krwawe zabijanie ludzkich ofiar, których zawsze domaga się Antychryst. Domaga się ich ażeby jeszcze raz ściągnąć przekleństwo za grzech Kaina i panować nad Ziemią na ołtarzu której „kanonizuje” zdrajców jako bohaterów a kłamstwo publicznie ogłasza jako prawdę.

Nowy Porządek Świata i Ukraina

Odpowiedzieć na pytanie kto konkretnie posiada realną władzę w tym Nowym Porządku Świata jest praktycznie niemożliwe. Wiemy, że na samym jej szczycie stoi sam Szatan, książę tego świata. Ale my możemy powiedzieć z całą pewnością kto nie ma władzy w Nowym Porządku Świata. Ostatnie wydarzenia na Ukrainie pokazują, że realnej państwowej władzy nie mają już politycy moralni, którzy bronią prawdziwych praw obywateli. Dlaczego tak jest?

1-Instrumenty władzy działające w demokracji, w Nowym Porządku Świata już nie funkcjonują, środki prawne takie jak wolne wybory, legalna władza i wola większości, są instrumentami władzy, które, być może, funkcjonowały w demokracji, ale w Nowym Porządku Świata są tylko teatrem. Nowy Porządek Świata wykorzystuje je tylko jako stereotypy, pozytywne pojęcia, którymi w istocie tylko manipuluje się zgodnie z wolą tego, kto nimi zakulisowo zarządza. Instrumenty władzy są akceptowane tylko do tego stopnia dopóki służą one Nowemu Porządkowi Świata. Ten lub inny polityk podporządkowuje się już nie woli większości narodu ale tym, którzy stoją za Nowym Porządkiem Świata, globalistom. Ich cel jest jasny, to jest redukcja ludzkości za pomocą homoseksualizmu i prawa dla nieletnich.

2-Duchową przyczyną jest tajemnica grzechu pierworodnego-„Kto neguje dogmat o grzechu pierworodnym to historia ludzkości dla niego jest niezgłębioną tajemnicą. Tylko ten, kto uznaje ten dogmat, rozumie sam siebie i historię ludzkości” (Ketteler).

Brat Michajło

Za: http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=12959

Data publikacji: 2.04.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.