Strona główna > NWO > Nowy Rok NOWY problem: niepokojąca piorąca mózg książka ONZ, która doprowadzi was do wściekłości

Nowy Rok NOWY problem: niepokojąca piorąca mózg książka ONZ, która doprowadzi was do wściekłości

„Obecnego ogromnego przeludnienia, teraz przekraczającego możliwości świata, nie da się pokonać przyszłym zmniejszeniem wskaźnika urodzeń środkami antykoncepcyjnymi, sterylizacją i aborcją, a zmniejszeniem liczby już żyjących ludzi. To trzeba zrobić wszelkimi koniecznymi metodami” – Eco92 Earth Charter

a

„Społeczeństwo nie ma interesu w umożliwianiu rozmnażania się degeneratów” – Theodore Roosevelt

„Depopulacja powinna być najważniejszym priorytetem amerykańskiej polityki zagranicznej wobec Trzeciego Świata” –  Henry Kissinger

„Całkowita populacja świata 250-300 mln ludzi, redukcja o 95% obecnej liczby, byłaby idealna” – Ted Turner w wywiadzie dla Audubon

Jest oczywiste, że elita rządząca ma życzenie śmierci dla was i dla mnie, i nic jej nie powstrzyma dotąd aż ono zostanie w pełni wprowadzone. Agenda 21 (teraz Agenda 2030) jest twardym dowodem tego chorego planu ograniczania populacji z wykorzystaniem głodu, zarazy, wojny, żywności, geoinżynierii, GMO i substancji sterylizujących.

W zamieszczonym poniżej video pokazuję książkę zatytułowaną „Misja ratunkowa planety ziemi: wydanie dla dzieci Agenda 21” [Rescue Mission Planet Earth: A Children’s Edition of Agenda 21], książki mającej pełne poparcie globalistów z ONZ. Ta dziecięca książka nacjonalizm porównuje z nazizmem i mówi dzieciom, że ludzie są ŹLI.

 OSTRZEŻENIE, ten raport wręcz was rozwścieczy…

Kampania wyeliminowania „bezużytecznych zjadaczy” (ciebie i mnie) w imię „uprzywilejowanej elity rządzącej” planety na pewno przyniesie bardziej wygłodniałe żniwo kiedy poziom populacji się podnosi. Tego można oczekiwać.

Nie jest żadną tajemnicą to, że elita chce ciebie i mnie martwym, i nie ukrywa już tego, nie, to widać i jest dumna ze swoich poglądów, a każdy nierozgarnięty który to neguje, cóż, niech dalej trwa w swojej głupocie.

a

„Gdybym  miał być reinkarnowany, to chciałbym wrócić na ziemię jako zabójczy wirus by zmniejszyć populację” – Filip, Książę Edynburga

Prawda jest taka, że opinia rządu o przeludnieniu to jawne KŁAMSTWO! Codziennie media głównego nurtu bombardują nas artykułami popierającymi pomysł, że ludzie niszczą planetę i przeludniają ją jak pasożyty wysysające z niej wszystkie zasoby.

Tym biurokratom udało się przekonać miliony do ich planu, kiedy faktycznie to wszystko jest częścią ich planu wepchnąć program 'masowej śmierci' w gardła ludzi, jednocześnie twierdząc, że oni 'ratują ziemię!' To absurd!

Prawda jest taka, że gdyby 6.9 mld nas ustawiono ramię przy ramieniu i zgromadzono razem na jednym miejscu, wypełnilibyśmy tylko stan Los Angeles [miasto ? stan Kalifornia]. Albo gdyby każdemu na świecie dano mały domek i podwórko, i znowu zebrano razem w jednym miejscu, to wypełnilibyśmy tylko stany Teksas, Kalifornia i Nowy Meksyk i jeszcze zostałoby miejsce.

Nie wierzysz mi? Policzmy.  Teksas zajmuje powierzchnię 171 mln akrów, Kalifornia 101 mln akrów, i Nowy Meksyk 77 mln akrów, co daje razem 349 mln akrów ziemi. Możemy bezpiecznie założyć, że większość gospodarstw składa się z 2 osób (zwykle więcej, ale trzymajmy się 2). Gdyby każdemu gospodarstwu dano 0.10 akrów (albo 20 osób na akr bo 2 osoby w gospodarstwie, co zostawia dużo miejsca dla domu i gruntów), to mielibyśmy całkowitą liczbę mieszkańców  6.980.000.000 (349 mln akrów  x 20 osób na akr). To jest więcej miejsca niż trzeba dla zamieszkania przez naszą populację w liczbie 6.900.000.000. Pamiętajmy, że to nie bierze nawet pod uwagę ludzi mieszkających w apartamentach. Demografię można zmieniać zależnie od tego jak skoncentrowani są ludzie.

Kłamstwo Thomasa Malthusa o przeludnieniu

Thomas Malthus, twórca kłamstwa o przeludnieniu, był brytyjskim matematykiem. Jego najbardziej poczytna praca „Esej o zasadzie populacji jak to wpływa na przyszłe udoskonalenia społeczeństwa, z uwagami o spekulacjach M Godwina, M Condorceta i innych pisarzy” [An Essay on the Principle of Population as it Affects the Future Improvements of Society, with Remarks on the Speculations of M. Godwin, M. Condorcet and Other Writers], wydano po raz pierwszy pod koniec lat 1700. W niej stwierdził, że „Przeludnienie zniszczy świat jeśli nie  będzie wojny, głodu i choroby żeby pilnować przyrostu ludzkości”.

Teoretyzował, że gdyby populacja zwiększyła się i produkcja żywności zwiększyła się tylko arytmetycznie, to produkcja żywności nie byłaby zdolna utrzymać populacji. Następnie ogłosił, że świat nie miałby żywności w 1890. Oczywiście absolutnie nie miał racji, a jeszcze widzimy stosowanie jego zasad dzisiaj.

Ale jak realistyczna jest jego opinia, że żywność nie zaspokoi popytu? Rozważmy to: żeby wyżywić 1 osobę rocznie potrzeba około 300 m2 gruntu. Skoro kilometr = 1.000 m, to wyżywilibyśmy 3.333 ludzi z km2, i dla ułatwienia liczenia użyjmy 3.000 ludzi na km2 . To oznaczałoby, że potrzeba by 2.333.333 km2 (albo 3000 ÷ 7.000.000.000) by wyżywić całą populację rocznie.

Całkowita powierzchnia ziemi ornej w Ameryce jest około 922,000,000 akrów. Dalej: 247.1 akrów = 1 km2, więc całkowita powierzchnia ziemi ornej  jest 3.731.282  km2  (albo  922.000.000 ÷ 247.1). To jest więcej niż  2.333.333 km2 niezbędnych do wyżywienia całej populacji. Inaczej mówiąc, ziemia orna w Ameryce może wyżywić nas wszystkich!

Więc dlaczego elita dalej upiera się, że jesteśmy przeludnieni?

To proste… MONEY, MONEY, MONEY, MONEY, MONEY! Razem z wielu głównymi korporacjami, oni szukają każdej okazji żeby stać się miliarderami. Jest jeszcze gorzej, ta rządząca elita – zgodnie z Georgia Guidestones – pragnie poważnej redukcji populacji. Zamiast 7 mld, oni pragną 500.000.000 ludzi. Ostatecznie ich końcową grą jest EUGENIKA!

Al Gore, Bill Gates, Ted Turner i inni im podobni wykorzystują swoją władzę, bogactwo i wpływy w manipulowaniu masami. Oni uważają, że mogą decydować kto zasługuje na życie, a kto na śmierć. Ich program eugeniki trwa, a kupione i kontrolowane  media nadal głoszą  propagandę mówiąc nam, że musimy umrzeć żeby ziemia (i elita) mogła żyć. Co za bzdura!

Podsumowując – podnoszą się wskaźniki płodności, szybują w górę liczby aborcji, duży po-pyt na antykoncepcję, rządy ograniczają liczbę dzieci w Chinach, jemy sterylizującą żywność i pijemy fluorowaną wodę, to wszystko uniemożliwia wszelki rozrost populacji. W końcu wejdziemy w nowy paradygmat, w którym liczba starszych osób przewyższy młodszych. Za mniej więcej 30 lat zobaczymy pełny skutek tego co zamierza dla nas elita władzy. Naszedł czas byśmy zajęli jakieś stanowisko! My Naród, MAMY TEGO DOSYĆ!

Lisa Haven

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://lisahaven.news/2016/12/new-year-new-trouble-disturbing-un-brainwashing-book-thatll-make-you-mad-as-hell/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.