Strona główna > Polska > Nowy minister finansów: „Społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe”. Prawica ostrzega przed banksterką i znajomym Danielsa

Nowy minister finansów: „Społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe”. Prawica ostrzega przed banksterką i znajomym Danielsa

W sieci podawane jest nagranie sprzed ponad roku. Widzimy na nim, jak właśnie ogłoszony minister finansów Tadeusz Kościński – nie najlepszą polszczyzną i strasznie obco brzmiącym akcentem – przekonuje, że w Polsce należy zlikwidować transakcje gotówkowe.

Mówił wówczas, że „w Polsce już można płacić za mandaty u policji w obrocie bezgotówkowym”.

– Żeby dojść do 100 proc. [w urzędach – red. KR], myślę, że bardzo ważne jest tutaj edukacja, żeby urzędnicy po pierwsze zrozumieli, że społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe, a po drugie, że to jest dużo łatwiejsze dla samych urzędników – przekonywał Kościński.

Jak się też okazuje, zna się z Jonnym Danielsem. – Kolejny minister finansów rządu RP jest przedstawicielem banków. Po raz kolejny więc, jak zawsze w poprzednich przypadkach ostrzegam, że to bardzo zły kierunek: interesy banków są często sprzeczne z interesem finansowym państwa i obywateli; taka osoba ma więc konflikt interesów – napisał Jacek Wilk udostępniając wspólne zdjęcie Danielsa z Kościńskim.

– Taka osoba na takim stanowisku ma więc ewidentny konflikt interesów – pilnować tego by działo się lepiej z naszymi pieniędzmi, czy z pieniędzmi bankierów. Jak myślicie – co będzie ważniejsze? – dodał Wilk.

– Nowy min. finansów Tadeusz Kościński: – bankier do szpiku kości; – urodzony i długo pracujący w Londynie, najwyraźniej słabo mówi po polsku; – odmówił ujawnienia majątku; – w delegacje rządowe chętnie zabiera Jonny’ego Danielsa; Idealny kandydat banksterskiej międzynarodówki – napisał Michał Wawer.

– Nowy minister finansów i jego zamiary „edukowania Polaków” żeby przejść w 100% na obrót bezgotówkowy. Realizacja tego celu to program globalistów – a dla nas, sił niepoprawnych politycznie, koniec wolności. Na Zachodzie banki czy firmy finansowe odcinają wg klucza ideologicznego. Zero zaufania do ludzi z finansjery wrzucanych do rządu. Jeśli nie stawimy im oporu na wczesnym etapie próby ubezwłasnowolnienia naszego społeczeństwa to późnego etapu walki w ogóle nie będzie – zwrócił uwagę poseł Krzysztof Bosak.

– Ostrzegałem przed Morawieckim, będę także ostrzegał przed jego (?) ludźmi. Jeśli ktoś był zaufanym człowiekiem międzynarodowych korporacji finansowych w Polsce to nie może być zaufanym człowiekiem dla zwykłych Polaków. Za duża władza, za duże różnice interesów – podsumował.

Za: http://kontrrewolucja.net/gip/nowy-minister-finansow-spoleczenstwo-chce-placic-bezgotowkowe-prawica-ostrzega-przed-banksterka-i-znajomym-danielsa

11.11.2019

One thought on “Nowy minister finansów: „Społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe”. Prawica ostrzega przed banksterką i znajomym Danielsa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.