Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Nowy kierunek kształcenia w izrahellu

Nowy kierunek kształcenia w izrahellu

hasbara

indeksProces kształcenia, szczególnie wyższego, wymaga uwzględniania potrzeb państwa. Nowe trendy edukacyjne wprowadzają uniwersytety w izrahellu, mianowicie będą uczyć zawodowej propagandy – hasbary. Biuro premiera i krajowy związek studentów zajmują się tworzeniem tajnych jednostek na uczelniach, aby zaangażować się w działania dyplomatyczne za pośrednictwem mediów społecznościowych, a szefowie tych jednostek mają otrzymywać pełne stypendia.

Haaretz

Biuro premiera planuje utworzyć, we współpracy z krajowym związkiem izrahellskich studentów „tajne jednostki” na 7 uniwersytetach, które zaangażują się w trybie online w działania dyplomacji publicznej (hasbara).

Studenci biorący udział w projekcie, którzy będą zamieszczać posty na portalach społecznościowych, jak pejs-zbuk czy pisk obrzezańca (twitter) w imieniu izrahella, będą częścią ramienia publicznej dyplomacji, ale nie będą identyfikowani jako oficjalni przedstawiciele rządu.

Z funduszy publicznych ma na pójść ok. 3 mln szekli na rekrutację, organizowanie i finansowanie działalności setek studentów. Przedstawiciel biura premiera poinformował, że komitet budżetowy jest zainteresowany pozyskaniem 550 studentów ze znajomością języków obcych. Utworzone zespoły na każdym uniwersytecie będą otrzymywać bezpośrednie wytyczne z biura premiera, ale w sferze publicznej będą one uchodzić za niezależne zrzeszenia studenckie.

„Uważamy, że to rozwinie się w zasadnicze narzędzie wzmocnienia izrahellskiej dyplomacji publicznej i uwzględnia podstawowe znaczenie, jakim jest promocja dyplomacji publicznej państwa izrahell na portalach społecznościowych”.

Hagar Yisraeli, rzecznik związku studentów izrahella powiedziała, że: „izrahell spotyka się z ogromną i trwałą kampanią delegitymizacji, jaka odbywa się na portalach społecznościowych”.

283

na podstawie: http://theuglytruth.wordpress.com/2013/08/13/netanyahus-office-recruiting-students-to-wage-online-hasbara-battles/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.