Strona główna > NWO > Apokalipsa > Nowy IPHONE APPLE X Z FACE ID i system bestii

Nowy IPHONE APPLE X Z FACE ID i system bestii

Nowy smartphon Applea X usuwa na bok czytnik linii papilarnych, zastępując go tzw Face ID czyli rozpoznawaniem twarzy.

a

Podczas ustawiania Face ID zostaniemy poproszeni o „zeskanowanie” twarzy. Powinna ona znaleźć się między wyświetlanymi ramkami. Następnie będziemy ruszać głową do momentu, aż pojawi się wokół zielony okrąg.

„systemem kamer TrueDepth” – mówi Apple, że te technologie współpracują ze sobą w celu stworzenia „szczegółowej mapy głębi twarzy, która pozwoli cię rozpoznać w jednej chwili”. Chociaż Facebook ma potężny system rozpoznawania twarzy, nie utrzymuje systemów operacyjnych, które kontrolują kamery na telefonach, tabletach i laptopach, które codziennie oglądają na nas.

Nowy system Apple całkowicie zmienia to. Po raz pierwszy firma będzie miała system rozpoznawania twarzy z milionami profili, a sprzęt do skanowania i identyfikowania twarzy na całym świecie.

Mac w poszukiwaniu konkretnych celów opartych na technologii FaceID, a następnie firma Apple zapewniłaby rządowi lokalizację tych miejsc na podstawie danych GPS urządzeń „, które otrzymują dopasowanie. Firma Apple ma dobre wyniki w walce o prywatność użytkowników, ale jest tylko tyle, że firma może zrobić, jeśli są sprzeczne z zarzutem. Rząd już teraz zastanawia się nad tym, co może im przynieść korzyści, ale ukrywają się za „prywatnością”. W środę Sen Al Franken (D-Minnesota) wydał list do prezesa Apple Tima Cooka, prosząc, jak firma zajmie się nimi technologicznych konsekwencji bezpieczeństwa i prywatności.

Niektórzy łączą premierę Iphone X z planetą X.

To nie wszystko. Jego cena ma wynosić 999 dolarów (666).

Dochodzi do tego nowa ładowarka Apple AirPower.  Jest przeznaczona do bezprzewodowego ładowania baterii w popularnych urządzeniach firmy. Użytkownicy wkładają wkład AirPower, a następnie wkładają do nich swoje urządzenia, aby zużywać baterie.

Air Power – moc powietrza. Moc księcia powietrza.

Dlaczego Iphone X będzie częścią systemu bestii?

Ponieważ NWO (sataniści) musza mieć wszystko pod kontrolą.

Już teraz linie lotnicze eksperymentują system rozpoznawania twarzy. W ten sposób rząd chce kontrolować przypływ ludzi do USA, sprawdzając czy nie przekroczyli oni maksymalnego dozwolonego pobytu na terenie kraju. Nowy (nie)Porządek Świata będzie chciał co robi sukcesywnie, zablokować buntownikom tego systemu przemieszczanie się i wszelka ucieczkę. Komunizm i faszyzm w jednym, przygotowywany zgodnie z psychologiczną zasadą małych kroczków.

W czerwcu 2016, bez upoważnienia Kongresu i bez konsultacji publicznej Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczął skanowanie twarzy Amerykanów wyjeżdżających z kraju. Islam jest światu potrzebny nie tylko w celu wyeliminowania świata chrześcijan, ale głównie do wprowadzenia państwa policyjnego. Taki był m.in powód tego dramatycznego teatru 9/11 WTC. Za chwilę po tym ograniczono prawa obywatelskie Amerykanom. Kilka zaledwie zamachów w nie Polsce, ale Europie Zachodniej „zmotywowało” rząd PISu do wprowadzenia obowiązku rejestracji kart telefonicznych Pre Paid.

Jednym z elementów przygotowania podłoża pod nowoczesne technologie kontroli był program Big Brother. Z własnej woli ludzie poddali się eksperymentowi socjologicznemu. Niemal równolegle lub za jakiś czas po tym programie działał facebook, gdzie każdy wyjawia innym swe prywatne sprawy.

Chciałem przy tej okazji podkreślić, że mój blog jako jeden z nielicznych, albo może nawet jedyny, nie ma na celu jedynie ukazywania nadchodzącego światowego państwa totalitarnego, ale udowodnienie poszukiwaczom samych spisków, że nie da się tego badać bez nawiązania do Słowa Bożego.

Biblia jasno i wyraźnie zapowiadała nadchodzące czasy ostateczne:

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16)On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18)Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa 13.

Mój blog nie powstał również po to, abyś mógł się chwalić innym jak unikatową wiedzę posiadasz dzięki tej stronie. Blog założyłem celem nie budowania pychy wiedzy osób, które wchodzą głodne sensacji, ale po to, by wykazać czym jest ten świat i jak bardzo realizuje się scenariusz z Apokalipsy.

Buduj relacje z Bogiem, gdyż żaden survival, zapasy żywności i wiedza z internetu nie pomoże Ci otrzymać zbawienia. Pismo mówi „Poznacie Prawdę, a prawda Was wyzwoli”, a tą prawdą jest Jezus Chrystus. Dlaczego Jezus? Ponieważ on uwalnia od świata demonów i od strachu przed tym co ma nadejść.

Nie zgadasz się ze mną? Miej odwagę nie wchodzić na ten blog. Podkreślam to stale, że ja na blog np pani Senyszyn nie wchodzę, tak samo jak na strony sekt czy ludzi nienawistnych.

Będę częściej pisał w tym tonie dla dobra ludzi, ponieważ wiem jak w wielkim zwiedzeniu żyją ludzie karmiący się tylko spiskami, czy tylko wiedzą biblijną. Wiedza biblijna nie jest tożsama z wiarą w Boga. W kanale Discovery również zajmują się Biblią, co nie ma nic wspólnego z wiarą.

Wiele osób ceni sobie tego bloga, ale on nie powstał tylko na bazie wiedzy, ale dzięki przewodnictwu Bożemu. Ja nie wchodzę regularnie na żaden blog ani kanał YT. Czytam Biblię, newsy ze świata i dopiero wtedy piszę. Biblia nazywana jest Słowem Bożym, a  Słowo przemawia niczym orator.

Pismo mówi:

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go,dopóki jest blisko!” Izajasza 55. 

Świat duchowy jest bardziej realny niż fizyczny. Nie chcesz wierzyć? twoja sprawa.

Podoba Ci się blog, cenisz moje teksty? Bóg mnie tym obdarzył. Przyjdź i Ty do Boga.

System szatana chce dzięki technologiom kontrolować ludzi. Jest to system przeciwny Bogu, nienaturalny i zazdrosny, gdyż Duch Boży wszystko widzi i wszędzie jest. Oni musza się posiłkować technologiami kontroli.

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/09/18/nowy-iphone-apple-x-z-face-id-i-system-bestii/

Data publikacji: 18.09.2017

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.