Strona główna > Polska > Nowy chazarski idol marianetki i atomowego rabina

Nowy chazarski idol marianetki i atomowego rabina

Komentarz: w ostatnich dniach sekta przepuściła atak na kanały skupiające antyfanów sekty. Zostały anihilowane z YouTube, a wraz z nimi cała masa pokazu głupoty sekty plus jej pro-koczownicze wypowiedzi.

Kochani, pora na krucjatę przeciwko tym żydo-protestanckim heretykom! Należy zgłaszać ich tubę propagandową na YouTube za szerzenie nienawiści i wspólnymi siłami wyrwać z korzeniami tego diabelskiego chwasta. 

*****************

Jedyni prawdziwi prawico-narodowcy chrześcijańscy w osobach Kowalskiego i Chojeckiego reklamują i zachwalają nam coraz  to nowe autorytety. Teraz “wielkim przyjacielem Polski” określili niejakiego Johnnego Danielsa, oficjalnie prezesa fundacji From the Depths, która rzekomo zajmuje się “upamiętnianiem Polaków ratujących Żydów za okupacji”, czyli działa na korzyść Polski na świecie. Jak z działalnością podobnych agend sprawa wygląda, wiemy na podstawie przeróżnych podobnych organizacji. Daniels i jego grupa jest ostatnio reklamowany w pro-PiSowskich mediach a na zorganizowaną przez niego szabasową kolację udali się wysocy urzędnicy tej partii, partii, którą także usilnie reklamuje nam Kowalski, do której próbował się usilnie dostać.

Marianetka, albo jak kto woli: małpianetka. Prawdopodobnie najgłupszy szabes goj w Lublinie.
Marianetka, albo jak kto woli: małpianetka. Prawdopodobnie najgłupszy szabes goj w Polsce

No więc według Kowalskiego i jego przełożonego tenże Daniels to taki “nasz Żyd”, jak określił niegdyś Marian Szewacha Weissa, aktywnego promotora i obrońcę niejakiego Jana Tomasza Grossa. Z takim samym zachwytem wypowiadał się, w ramach ścierania z siebie “antysemityzmu”, Kowalski o rabinie Schudrichu, który od lat jest aktywny na polu atakowania wszelkich inicjatyw narodowych w Polsce, jest stałym “ekspertem” reżimowych mediów ds. “polskiego antysemityzmu”.

No, ale przecież Marianek opłacany jest przez żydowskiego “pastora”, a dodatkowo próbuje właśnie pozbyć się łatki “antysemity” więc wije się jak może z przymilaniem do Żydów i Izraela. Wielbiony przez nich Daniels, były spadochroniarz izraelskiej armii, pracownik Knesetu oraz ambasady Izraela w USA jest określany mianem “najbliższego Trumpowi obywatela Izraela”. Znany jest z radykalnych syjonistycznych poglądów oraz wspierania działań rządu w celu wypędzeń ludności palestyńskiej z terenów okupowanych przez reżim izraelski, stosowania zbiorowej odpowiedzialności wobec cywilów, poszerzania nielegalnej okupacji i budowania nowych osiedli żydowskich na terenach palestyńskich.

Ale czy to przeszkadza parze złożonej z lubelskiego Żyda i opłacanego przez niego łysego szabesgoja? Absolutnie nie, ponieważ wielokrotnie, jasno i wyraźnie deklarowali swoje poparcie dla syjonizmu i wszelkich działań Izraela wobec Palestyńczyków a Chojecki stwierdził nawet, że naród palestyński… nie istnieje.

Oczywiście te dwie zakłamane prostytutki nazywają “ruską agenturą” wszystkich, którym działalność podejrzanych, żydowskich organizacji w Polsce i ich, niemały wpływ na polską politykę (co widać po gościach pana Danielsa) niespecjalnie się podobają. Finansowany m.in. przez syjonistów z USA (organizację Christians United for Israel, której szefem jest kumpel Chojeckiego Jonathan Falwell, którego odwiedzał w Ameryce) samozwańczy “pastor” mówi, że ci, którym nie podobają się takie konszachty polskich polityków to opłacani przez Putina i Dugina zdrajcy.

Sami zresztą w swoim programie, do którego zaprosili zamieszkałego w Polsce Żyda w celu udowodnienia, że Marianek jest fajny i nie “antysemicki”, mówili o tym, że ich “nauczania” na You Tube pomogły owemu Żydowi zweryfikować swoje podejście do opresyjnego i okupacyjnego reżimu izraelskiego i zainteresować go syjonizmem. Tak jak chcą zainteresować nim naiwnych polskich patriotów. Czekam na chwilę gdy w swoim programie Kowalski i Chojecki, wzorem swoich idoli z PiS, pojawią się w jarmułkach.

Źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/168013436394/nowy-%C5%BCydowski-idol-kowalskiego-i-chojeckiego

Obejrzyj koniecznie:

https://www.youtube.com/watch?v=NicNWBPo3Xw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *