Strona główna > NWO > Apokalipsa > Nowy atak na Jezusa Chrystusa !!!

Nowy atak na Jezusa Chrystusa !!!

Dywersja przeciwko prawosławiu ! Uczeni uznali za prawdziwe 2000-letnie, ołowiane księgi o Jezusie.

W ślad za bluźnierczym otwarciem Świętego Grobu Pańskiego, które realizowane jest w celu desakralizacji świętego dla całego świata prawosławnego miejsca, pachołki Antychrysta rozpoczęli w światowych mediach kampanię kolejnego łgarstwa i prowokacji.

Cel jest jeden – przekonanie świata, że Pan nasz Jezus Chrystus nie był Bogiem i nie złożył siebie w ofierze za całą ludzkość. Niestety, w tym odrażającym procederze biorą udział i najwyżsi hierarchowie prawosławnych Cerkwi lokalnych. Obyś pokarał ich Panie!

———————————————————————————————————————————

Fizycy z University of Surrey (Wielka Brytania) potwierdzili autentyczność słynnego ołowianego kodeksu, w którym wspomina się imię Jezusa, donosi „Rossijskaja Gazieta”, powołując się na brytyjską gazetę „The Daily Mail”. 

a7

Mowa jest o księgach z ołowianych płyt połączonych metalowymi pierścieniami. Ich wiek wynosi około 2000 lat. Zostały one odkryte w 2008 roku w Jordanii przez Beduina o nazwisku Hassan Seda. Księgi te przyciągnęły zainteresowanie tym, że na ich stronach wspomina się o Jezusie Chrystusie a także o apostołach Jakubie, Piotrze i Janie.

Wątpliwości sceptyków rozwiali fizycy Roger Webb i Chris Haynes. Przeprowadzili oni analizę chemiczną stopu na bazie ołowiu z którego zostały wykonane płyty. Jego skład okazał się identyczny ze składem chemicznym stopu starożytnej płyty odkrytej przez archeologów w hrabstwie Dorset, w Anglii. Jej wiek także wynosi około 2000 lat. Naukowcy twierdzą, że te artefakty zostały wykonane w tym samym czasie.

Wskazują na to identyczne ślady korozji. Analiza izotopowa potwierdziła to, że księgi nie zostały wykonane w XX lub XXI wieku, jak niektórzy uważają. Nawiasem mówiąc ołowiany kodeks został przyjęty przez ludzi niejednoznacznie. Poszczególne zapisy uznano nawet za prowokacyjne. Na przykład w tekście mówi się o tym, że prorok Jezus wierzył w boga, który był zarówno płci męskiej i płci żeńskiej (Uwaga Red. www.3rm.info – to sataniści uważają, że diabeł jest istotą dwupłciową!).

Twierdzi się także, że jego nauki były jedynie ożywieniem starożytnej religii żydowskiej. Nawiasem mówiąc księgi zawierają opowieść o objawieniu się ludziom boga, podczas modlitwy Jezusa w Świątyni Salomona, której towarzyszy ilustracja – portret Chrystusa. Poza tym celem fizyków było określenie autentyczności artefaktu a oni uznali go za prawdziwy.

Źródło: https://rg.ru/2016/12/01/uchenye-priznali-podlinnymi-svincovye-2000-letnie-knigi-ob-iisuse.html

Za: http://3rm.info/main/65482-diversiya-protiv-pravoslaviya-uchenye-priznali-podlinnymi-svincovye-2000-letnie-knigi-ob-iisuse.html

Data publikacji: 2.12.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *