Strona główna > NWO > NOVUS ORDO SECLORUM – W ich własnych słowach…

NOVUS ORDO SECLORUM – W ich własnych słowach…

Wyłaniający się Nowy Światowy Porządek; jak „oni” chcą to osiągnąć? Bardzo prosto: Porządek z Chaosu (poprzez chaos do – z góry zaplanowanego – porządku). Bez dalszych wstępów – zaglądnijmy na chwilę do umysłów ludzi, którzy stoją za tym co się obecnie rozgrywa na światowej arenie i zobaczmy efekty ich działań….

a

____

„Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New Word Order].”

David Rockefeller, 1991

a

***

„Proces transformacji, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, najprawdopodobniej nie będzie przebiegał szybko, jeśli nie nastąpią katastrofalne i katalizujące wydarzenia – w rodzaju [ataku na] Pearl Harbor.”

Project a New American century (Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia) [www.newamericancentury.com], 2000

a

***

„Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną role jaka odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielka przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju… społecznej sprawiedliwości… a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna.”

Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa, wstęp do „Agenda 21”, Punkt 10.

[to tak jakbyśmy czytali prace największych marksistów czy komunistów, którzy pałali nienawiścią do prywatnej własności. dejavu!]

***

Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności.”

Karl Marks, autor „Manifestu Komunistycznego” i „Das Capital”. Ojciec komunizmu, wraz z Engelsem.

***

„Będziemy mieli rząd światowy czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór.”

James Warburg, Rada Spraw Zagranicznych (CFR) [Council on Foreign Relations]

***

“Niezliczone rzesza ludzi będą nienawidzić Nowy Światowy Porządek [Nerw World Order] I będą umierać sprzeciwiając mu się. Kiedy usiłujemy dokonać ewaluacji jego obietnic, musimy pamiętać cierpienie przynajmniej jednej generacji malkontentów, wielu z nich całkiem miłych i pełnych gracji ludzi.”

The New Word Order [Nowy Światowy Porządek], H. G. Wells, 1939

***

Naszym zdaniem jest dać ludziom nie to co chcą, ale to co my zadecydujemy, że maja mieć.”

Richard Salant, Były Prezydent CBS News

***

“W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy; kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja to wiem; i ci za szaleństwo wznosić ten toast za niezależna prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

John Swinton

a

***

„Jesteśmy na progu globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to właściwy wielki kryzys i państwo zaakceptuje Nowy Światowy Porządek.”

David Rockefeller: założyciel i honorowy sekretarz Rady Ameryk [Council of the Americas], Sekretarz stowarzyszenia Ameryk [Americas Society], załozyciej Forum Ameryk [Forum of the Americas], Sekretarz honorowy Rady Spraw Zagranicznych [Council on Foreign Relations], założyciel i honorowy sekretarz Komisji Trilateralnej [Trilateral Commission].

Kontrola populacji

„Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie.”

Jacques Cousteau, UNESCO Fourier

[tak, to ten sam miłośnik natury, Jacques Cousteau, którego filmy na pewno widzieliście w telewizji]

a

***

„Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy.”

Catherine Bertini, Dyrektor Światowego Programu Żywieniowego ONZ [UN Word Ford Program]

[Czyjś komentarz: „Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam zbrodnią; nazywam ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje”]

a

***

„Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?”

Marice Strong, Podsekretarz Generalny ONZ. Sekretarz Generalny ‘Szczytu Ziemim 1992” [Earth Summie 1992] Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Aniana.

***

„W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić te rolę… Wszystkie te zagrożenia są wywoływane ludzką ingerencją… Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość.”

Rada Klubu Rzymskiego: (100 liderów-globalistów)

http://www.clubofrome.org/
http://www.clubofrome.org/

***

Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% (procentowa) redukcja obecnego poziomu, była by idealna.”

Ted Turner: Turner Broadcasting. Właściciel CNN [„Communist News Network”].

a

***

Na początku 20 wieku pewien spostrzegawczy lekarz z Indiany, Dr W. B. Clarke, stwierdził „Rak był praktycznie nieznany dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciw krowiance. Miałem do czynienia z dwustoma przypadkami raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby.”

Wywiad z Dr Deanem Black przeprowadzony przez Gary`ego Nulla, 7.04.1995.

Różne

Nie jest zadaniem rządu, by zapobiegać popełnianiu błędów przez obywateli; to jest zadaniem obywateli, by zapobiegać popełnianiu błędów przez rząd.

Robert Houghwout Jackson, Główny Sędzia Norymberskiego Trybunału Zbrodni Wojennych

Źródło (prywatne): https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/10/nowus-ordo-seclorum-w-ich-wlasnych-slowach/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.