Strona główna > Bez kategorii > Nowości Wydawnictwa ANTYK

Nowości Wydawnictwa ANTYK

REDAKCJA StSy MA PRZYJEMNOŚĆ POWIADOMIĆ SWOICH CZYTELNIKÓW O NOWEJ, BARDZO ISTOTNEJ DLA WIEDZY O OSZUSTWACH JUDAIZMU I TAK ZWANEGO (DYWERSYJNEGO) JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA, INICJATYWIE WYDAWNICZEJ ZASŁUŻONEGO WYDAWNICTWA ANTYK.

Prosimy przeczytać poniższą informację zaczerpniętą ze strony Wydawnictwa Antyk.

Adres http://www.ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016497-23010001__PZTA_2.html

Hoffman Michael 

Judaizm zdemaskowany w oparciu o jego własne święte księgi. Tom 1

Wydawca:  Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski
Rok wydania:  2012
Opis fizyczny:  a5, stron 428
ISBN / ISSN:  978-83-47809-30-8
Oprawa:  okładka miękka
Opis:  Autor tej książki dowodzi, że judaizm nie jest religią Starego Testamentu czy też Boga Izraela, ale kultem bożków judaistycznych opartym na Talmudzie, Kabale i rasistowskim uwielbieniu własnego narodu. Dowodzi, że chrześcijaństwo jest jedyną religią, która wyraża starotestamentową wiarę w Jahwe, będąc kontynuacją i proroczym wypełnieniem Starego Przymierza w Ewangelii Mesjasza Izraela.

Książka ta napisana została ku pożytkowi wszystkich, jednak ze względu na władzę sprawowaną przez zwolenników ideologii, którą demaskuje, może stać się ona przedmiotem potwarzy i prześladowań. Tym, którzy zakazaliby jej lub zniesławiali jej autora, należy zadać pytanie, jakie zadał św. Paweł Galatom: „Czy teraz stałem się waszym wrogiem przez to, że mówię wam prawdę?”

Oksymoron „judeochrześcijaństwo” akceptowany jest obecnie przez wielu chrześcijan, nawet wyznających poglądy konserwatywne. Ów obrzydliwy twór przypomina miksturę alchemiczną powstałą przez połączenie dwóch wzajemnie sprzecznych składników. Niemal powszechna aprobata i popularność tego absurdalnego terminu doskonale obrazują bezdenną ignorancję historyczną naszych czasów. Ojcowie Kościoła nie znali czegoś takiego jak tradycja „judeochrześcijańska”, ponieważ judaizm nie istniał przed Chrystusem. Przed Jego przyjściem istniała wiara Izraelitów, stopniowo niszczejąca, podkopywana przez szkodliwe nauki przekazywane przez faryzeuszów i saduceuszów.

Jak można mówić, że „judaizm” („religia żydowska”) jest fundamentem chrześcijaństwa, jeśli według św. Pawła jest to religia oparta na stworzonych przez ludzi tradycjach, a wedle Jezusa Chrystusa, tradycje te są „próżne” (Mt 15,9). Jak można twierdzić, że „judaizm” stanowi rdzeń, z którego wyrasta chrześcijaństwo, kiedy Stary Testament nic nie wspomina o „judaizmie”? Na darmo szukać w nim tego terminu, a jednak modernistyczni chrześcijanie niemal wyłącznie właśnie „judaizmem” określają religię Starego Testamentu, Jahwe i Jego ludu.
Wydanie:  Wyd. 1

Termin realizacji: 7 dni roboczych
Nasza cena: 48,00″

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.