Strona główna > NWO > Nowości pejs-zbukowe

Nowości pejs-zbukowe

zdjęcia pejs-zbuk

dawid-facebook-mtNowości od koczowników z synagogi pejs-zbukowej warto śledzić, bowiem ich hucpiarskie zagrywki klasyfikowania, oznaczania, śledzenia, wykrywania, itp. „złych Gojów” coraz bardziej odsłaniają prawdziwą mordę mocodawców „sieci społecznościowych” tym Gojom, którzy jeszcze potrafią myśleć.

Pejs-zbuk ponoć rozważa dodanie ponad miliarda zdjęć swych użytkowników do bazy danych rozpoznawania twarzy. Mają być wykorzystane zdjęcia profilowe użytkowników i zamieszczone w ogromnej bazie danych rozpoznawania twarzy, donosi Reuters.

Choć ekipa koczownicza już próbowała tego chwytu w przeszłości, proces został opóźniony wskutek znacznej ilości protestów od ustawodawców w Europie. To nie powstrzymało ich od rozwoju tej technologii, o czym świadczy przejęcie przez koczownię z pejs-zbuka izrahellskiej firmy posiadającej technologię rozpoznawania twarzy „Face.com” w zeszłym roku.

W Izraelu nanoszą już kody kreskowe na czoła

Pejs-zbuk ujawnił, że przewiduje możliwe działania w zakresie aktualizacji ich polityki wykorzystania danych prywatnych, co ma niby na celu poprawę funkcjonowania aplikacji “Tag Suggest”.

“Tag Suggest” korzysta z technologii rozpoznawania twarzy, aby proces tagowania osób na zdjęciach zamieszczonych na pejs-zbuku był szybszy i łatwiejszy. Wielu zwolenników prywatności wyraziło zaniepokojenie tą możliwością, gdy została ogłoszona w 2011 roku.

Obecnie pejs-zbuk automatycznie rozpoznaje twarze, gdy ktoś dodaje nowe zdjęcia do strony, przez procedurę porównywania ich z poprzednimi zdjęciami, jakie użytkownicy oznaczyli jako „otagowane”.

źródło: http://12160.info/forum/topics/facebook-reportedly-considering-adding-1-billion-members-photos?xg_source=msg_user_topic

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.