Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – ” Zdradzeni ” (video)

Noworosja – ” Zdradzeni ” (video)

„Zdradzeni” – film opowiadający o tym dlaczego Kreml zdradził Noworosję. W sieciach społecznościowych pojawił się film o zdradzie rosyjskiego narodu Noworosji przez najwyższe władze kremlowskie.

a4

Jest to film-medytacja ale jednocześnie i film-oskarżenie prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina i jego podwładnych o tragiczne wydarzenia, które miały miejsce na odwiecznych ziemiach ruskiego świata przeciwko przedstawicielom najbardziej podzielonego etnosu na świecie. Prawie dwa lata ciągnie się na Ukrainie tak zwana „rewolucja godności”, która przerodziła się w wojnę na pełną skalę przeciwko ruskim ludziom, którzy wznieśli rosyjskie flagi.

Przeciwko tym, którzy za cenę swojego życia poświadczyli jedność naszego narodu i z bronią w rękach powstali do walki przeciwko przekształcaniu go w pokornych niewolników Zachodu. Autorzy filmu zobaczyli, zgromadzili, przeanalizowali i nagłośnili to wszystko co dawno już unosi się w przestrzeni informacyjnej jednej szóstej ziemi.

A mianowicie – zdrada Noworosji ze strony oficjalnej Moskwy i jej pląsy pod melodyjkę zachodnich politycznych i biznesowych partnerów. Film w całym spektrum pokazał niesuwerenność obecnej władzy, politycznego systemu Rosji i szkodliwość jej polityki narodowej. Ponadto ten film pozwala do głębi odczuć ból tragedii milionów ludzi, którzy znaleźli się poza granicami Federacji Rosyjskiej.

Przed oglądaniem video zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://rusdozor.ru/2015/12/21/predannye-film-o-tom-pochemu-predali-novorossiyu/

Data publikacji: 21.12.2015

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.