Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – O wykańczaniu Striełkowa, Noworosji i w ogóle o wykańczaniu

Noworosja – O wykańczaniu Striełkowa, Noworosji i w ogóle o wykańczaniu

Jak wielu nie podoba się i jak wielu nie chce się doprowadzić rozpoczęte dzieło do politycznego zakończenia! Tylko pieniądze, gabinety i teczki w głowach!

Dowódca brygady Mozgowoj
Dowódca brygady Mozgowoj

 A w jakim celu powstał lud południowego wschodu??? Czy aby tylko po to ażeby zgasło mnóstwo żywotów ludzkich, ażeby utracić pracę i pewność przyszłości?! Jeżeli walczymy za sprawy ludu to komu jak nie temu ludowi decydować o wyniku tej walki? Pokazać wszystko…Kto z tak zwanych członków rządów Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej zainteresował się opinią powstańców, którzy tracą w bojach swoich towarzyszy, opinią rodzin, które straciły ojców, synów i córki w tej wojnie o prawo do życia w wolności i o prawo do samodzielnego wyboru swojej drogi? Myślę, że nikt…

Wszystko to jest podobne do farsy, do spektaklu w którym rolą ludu Noworosji jest masówka. Już miało miejsce kilka etapów „dywersyjnego wykańczania” Noworosji (w tym także usunięcie Igora Striełkowa). Teraz, na moje oko, jest kolejna próba, za pomocą negocjacji, zakończenia oporu i walki (powstańców-tłum.) i nie dopuszczenia do zniszczenia oligarchicznej władzy na Ukrainie. Piąta kolumna działa…

Przejście władzy od oligarchii do ludu jest teraz straszliwym koszmarnym snem dla, tak zwanej, społeczności międzynarodowej. Dla wszystkich jest przecież zrozumiałe od dawna, że światem rządzą Walcmany (Poroszenko-tłum.), Czubajsy, Rockefellery. Odsunięcie ich od władzy to dla nich coś w rodzaju śmierci. A co my teraz widzimy? NEGOCJACJE I DOGADYWANIE SIĘ ! I TO Z KIM ??? Przy stole negocjacyjnym czcigodny Kuczma!

W latach jego rządów kryminalni grabieżcy dopiero nabierali tempa w grabieży wraz ze wzrostem apetytów. Korupcja sięgnęła niebotycznych poziomów. On powinien być sądzony zamiast prowadzenia z nim rozmów! Co będzie ze specjalnym statusem Noworosji kiedy pod bokiem będą wszyscy ci dolarowi mordercy?

O jakich gwarancjach może być mowa z tymi ludźmi, którzy słowo PRAWDA już dawno wyrzucili ze swoich słowników? Tylko kapitulacja Kijowa może rozwiązać dzisiejszą sytuację. Tylko usunięcie biznesu od władzy może dać możliwość zbudowania państwa z ludzką twarzą. I tylko sąd nad wszystkimi posiadającymi władzę, nad „elitą” społeczeństwa, da możliwość przywrócenia ludowi poczucia własnej godności. Inaczej wszystko na próżno…i hasła i ofiary. Czy chcemy być marionetkami w rękach gabinetowych cwaniaków? Mnie taka perspektywa nie urządza! Nie po to chwyciliśmy za broń ażeby zatrzymać się w pół drogi.

Strach zawsze był i będzie, teraz u wielu strach przed zbliżającą się zimą…Ale to jest strach zwierzęcy. Mnie bardziej przeraża, że pozostanę chłopem pańszczyźnianym, że pozostanę właśnie zwierzęciem w rękach wypolerowanych feudałów. Ja będę szedł do końca! Do osiągnięcia zamierzonego celu! Do pełnego i bezwarunkowego zwycięstwa wolnego i dumnego Słowiańskiego Świata Ruskiego!!!

Dowódca brygady Mozgowoj

SUPLEMENT

Pieśń „Noworosja – Nowa Rosja”

http://www.youtube.com/watch?v=GhQXEBQKu88

Za: http://www.rusimperia.info/catalog/4344.html

Data publikacji: 5.09.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *