Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – Powstańcy Noworosji zniszczyli niemiecki czołg Leopard

Noworosja – Powstańcy Noworosji zniszczyli niemiecki czołg Leopard

Noworosja – Batalion Świętego Gieorgija (Jerzego) – pod wioską Bachmutka został zniszczony niemiecki czołg Leopard, po ćwiczeniach wojskowych NATO i Sił Zbrojnych Ukrainy pojawiła się zachodnia broń i sprzęt wojskowy.

aa

Powstańcy z batalionu Św. Gieorgija (Jerzego – tłum.) w osadzie Frunze przedstawili sytuację na froncie i poinformowali o pojawieniu się europejskiej broni w armii ukraińskiej.

Ochotnicy z Armii Ługańskiej Republiki Ludowej opowiedzieli o wielkiej ilości zagranicznych najemników w szeregach okupacyjnej armii Ukrainy.

Według słów powstańców w rejonie osady Bachmutkazostał zniszczony niemiecki czołg Leopard, który został przekazany wojskom ukraińskim po ćwiczeniach wojskowych z NATO. Siły zbrojne Ukrainy otzymały także polskie pojazdy pancerne typu BTR, BMP i inne uzbrojenie i sprzęt wojskowy z krajów europejskich.

Informacja:

Leopard-1 to główny czołg bojowy Niemieckiej Republiki Federalnej do 1980 roku. Czołg do chwili obecnej znajduje się na uzbrojeniu różnych armii świata i stale jest modernizowany. Znajdował się na uzbrojeniu Bundeswehry aż do 2010 roku.

Za: http://3rm.info/52075-batalon-svyatogo-georgiya-pod-bahmutkoy-podbit-nemeckiy-tank-leopard-posle-ucheniy-nato-u-vsu-poyavilas-zapadnaya-tehnika.html

Data publikacji: 24.10.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *