Strona główna > Rosja > Noworosja – Rosjanie zdradzili Rosję

Noworosja – Rosjanie zdradzili Rosję

Rosjanie zdradzili Rosję. 

Świat się nie zmienił. To my musimy się zmienić. Zbytnio , ostatnio, zgnuśnieliśmy. Po tragicznych wydarzeniach z 2 maja 2014 roku w Odessie nie wolno nam łudzić się jeszcze iluzjami. „Nie możecie służyć Bogu i mamonie”. Trzeciej drogi nie ma. Od Odessy 14 roku do Leningradu 41 roku jest niebezpiecznie blisko (krasnojarski architekt-konserwator Jewgienij Giebiel).

Rosyjskie powstanie przeciwko antyrosyjskiemu Majdanowi, który zwyciężył na Ukrainie, powstanie przeciwko państwowej rusofobii i nazizmowi-zdradzono i skazano na zagładę.

aa22

Nadzieja jeszcze się tli, nadzieja tylko na Boga. Ale okazało się, że prawdziwa, rosyjska Rosja, sami Rosjanie jako naród-nikomu nie potrzebni. Ani Kremlowi. Ani Cerkwi Rosyjskiej, jej ziemskiej części, większości jej ziemskich członków. Wówczas Niebieskie Jeruzalem, Święta Ruś, triumfujące zgromadzenie i Cerkiew pierworodnych (Hebr.12:22-23)-z powstańcami pospolitego ruszenia. Starcie za rosyjską pamięć historyczną, za rosyjską kulturę, za język rosyjski, za rosyjską moralność i zwyczaje-utopiono w rosyjskiej krwi przy obojętności i apatii większości Rosjan. Nadszedł czas kaźni. „Śmierdziele”, „kufajkarze”, „stonka”, „ochlapusy”-rusaki będą wiedzieć gdzie ich niewolnicze miejsce! Miejsce „ruskomownich” mniejszości narodowych z łaskawym prawem rozmawiania po rosyjsku w domu, prawem przyznanym przez gauleitera. I z zakazem, dla untermensch’ów, publicznego występowania, pisania i nauczania w „moskalskij mowi”. Opornych czeka śmierć.

aa33

Po nalocie ukraińskiego lotnictwa na wioskę Staraja Kondraszowka w obwodzie Ługańskim. 2.07.2014.

To uśmiercają moich najbliższych, mój naród, moich rodaków, moich domowników i krewnych. Rosjan zabijają za to, że ośmielili się zapragnąć pozostać Rosjanami na własnej ojcowiźnie i powiedzieli o tym. Rosjan zabijają za separatyzm, za to, że ośmielili się zapragnąć oddzielić się od swoich wrogów i ciemięzców, od tych, którzy z odrazą proponują Rosjanom miejsce w wychodku swego ukraińskiego domu. Za próbę rozdziału i wydzielenia przestrzeni życiowej z byłej, do rewolucji, własności, a obecnie komunalnego mieszkania, które przejął i zarejestrował na siebie rusofob. W stosunku do tej kaźni Rosjan Rosjanie są obojętni. W przeciwnym razie nie przeżywaliby niepowodzenia drużyny Federacji Rosyjskiej na Mistrzostwach Świata Piłki Nożnej ani nie jechaliby na wakacje za granicę kiedy w Ojczyźnie toczy się wojna. I nie 15 tysięcy powstańców, ze 150-milionowej Rosji, sprzeciwiałoby się ludobójstwu Rosjan w Noworosji. Rosjanie zdradzili Rosję. To jest zdrada nowego pokolenia, ludzi nie skażonych udziałem w zdradzie z 1991 roku. 23 lata temu byli oni zbyt młodzi. Teraz oni, pokolenie naszych dzieci, muszą, tak jak my w 90-tych latach, pokutować i gryźć palce przez następne ćwierć wieku. Po raz kolejny nie poznał czasu swego nawiedzenia.

Protojerej Władimir  Pieriesliegin

Za: http://3rm.info/48866-russkie-predali-rossiyu.html

Data publikacji: 12.07.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *