Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – Powstańcy aresztowali ukro-dywersantkę

Noworosja – Powstańcy aresztowali ukro-dywersantkę

W dniu 9 stycznia powstańcy pospolitego ruszenia Ługańskiej Republiki Ludowej zatrzymali mieszkankę Ługańska, Marię Warfołomiejewą, która zgodnie z jej zeznaniami, była zwerbowana przez niejakiego Jurija z Charkowa, do wykonywania zadania dywersanta kierującego ogniem artyleryjskim.

a10

 Maria powinna była fotografować domy mieszkalne w których stacjonowali powstańcy pospolitego ruszenia a fotografie przesyłać do Jurija. Telewizja powstańcza „Prawda DRL” na YouTube opublikowała video z przesłuchania zatrzymanej dywersantki, z pomocą której ukraińscy oprawcy zabijali jej sąsiadów, znajomych, kolegów szkolnych.

a11

Powyżej na zdjęciu Maria Warfołomiejewa, bandytka z „Prawego Sektora” naprowadzająca ogień artyleryjski na kobiety, dzieci i starców. Oczywiście z bronią a na gębie banderowski symbol „Prawego Sektora”, chazarski tryzub-tamga.

———————————————————————————————————

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Przesłuchanie dywersantki z „Prawego Sektora”, która naprowadzała ogień artyleryjski na mieszkańców, domy mieszkalne, i własnych znajomych.

https://www.youtube.com/watch?v=rv_rBV1WAJw

 

 

a12

 Dumna Maria Warfołomiejewa, neonazistka z „Prawego Sektora”, chełpiąca się posiadaniem legitymacji (?) członkowskiej  neonazistowskiej organizacji bandyckiej „Prawy Sektor”.

Na podstawie: http://vesna-info.ru/novorossia/1673-v-luganske-opolchency-zaderzhali-korrektirovschicu.html

Data publikacji: 2.02.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *