Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – Orędzie do Igoria Striełkowa

Noworosja – Orędzie do Igoria Striełkowa

Noworosja – Orędzie do Igoria Striełkowa.

-Zakładaj prawosławną Ruś Kijowską a nie kolejną obsraną, bezbożną republikę z „prawami człowieka”. Ruś z czasów Iwana Groźnego a nie „Imperium Rosyjskie”.

-Ogłoś wszystkim o ustanowieniu prawosławnej carskiej Rusi, ogłoś, że twoim wyborem, jak i wszystkich prawosławnych chrześcijan, jest ruski car prawosławny. Wyznacz sobie cel-przygotowanie zwołania Ruskiego Soboru Ziemskiego, którego głównym zadaniem będzie utworzenie Ruskiej Monarchii Prawosławnej (inne drogi ustanowienia prawowitej władzy na Rusi nie są znane).

-Z Bogiem i diabłem jednocześnie przyjaźnić się nie można i pomoc nadejdzie tylko od diabła. Określ się z symboliką i flagami (żydomasońsko-komunistyczna symbolika pochodzi od Antychrysta).

aatt

-Powiedz wszystkim prawdę o tym, że juntę, nie tylko w Kijowie ale i w Moskwie, trzeba zniszczyć. I o żadnej legitymizacji władzy na ruskiej ziemi, oprócz ruskiego cara, pomazańca Bożego, mowy być nie może.

-Śmierć  za Pana Jezusa Chrystusa i Cara to najkrótsza i najpewniejsza droga do wejścia do Królestwa Niebieskiego.

-Nasz towarzysz broni, człowiek, którego znam osobiście nie jeden rok, z którym przeszedłem nie jeden kriestnyj chod (procesja krzyżowa-tłum.), poszedł wojować w szeregach pospolitego ruszenia, i dobrze wiem, że jeżeli nie zmienił swoich poglądów i stanowiska, to wojuje on teraz nie za nadchodzącego Cara ale za „CCCP” na czele z Putinem, i jeżeli ten „putin” będzie „dobry” to on go usatysfakcjonuje. A śmierć w takim układzie nie będzie chyba poczytana za męczeństwo.

po twojej stronie zacznie walczyć sam Bóg Wszechmogący

Władca władców i Król królów Jezus Chrystus

chwała Mu na wieki wieków

Za: http://www.srnrem.info/2014/07/20/obrachenie-k-igoru-strelkovu-2/

Data publikacji: 20.07.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *