Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – O problemach mówi Igor Striełkow z 22.01.2015

Noworosja – O problemach mówi Igor Striełkow z 22.01.2015

Igor Striełkow ma absolutną rację co do tego, że nie ma żadnych pokojowych sposobów zakończenia interwencji wojskowej kijowskiej junty przeciwko Noworosji . Jedynie całkowity jej pogrom i zniszczenie da pokój ruskiemu narodowi Ukrainy i Rosji . Im szybciej to nastąpi tym mniej ofiar zabierze ze sobą ta szatańska zgraja zbrodniarzy.

Praktycznie wszyscy rozumieją, ze wojna w Noworosji jest wynikiem zdrady ze strony przywództwa Rosji. Przecież kiedy mówią o tak zwanej V kolumnie, która zdradza Noworosję to mówią o realnych jej możliwościach wpływania na wewnętrzną i zewnętrzną politykę kraju. A to oznacza, że V kolumna jest w bardzo dużym stopniu kierownictwem Rosji. Ta tak zwana V kolumna to jest cała zgraja zbrodniczych sępów, ktore znajdują się u władzy w Rosji już nie jedno dziesięciolecie.

Zwróćcie uwagę na tych, tak zwanych, „ekspertów” (w rodzaju występujacego na video Siergieja Markowa, który mówi, że Poroszenko chce pokoju). Te dziesiątki i setki takich Markowych, Zatulinych i innych pustych gadaczy i imitatorów intensywnej działalności na Ukrainie lat 90-tych i 2000-nych, doprowadziły do tego, że na ruskiej ziemi Małorosji wyrosło całe pokolenie iwanów nie pamiętających o swoim pochodzeniu.

Wszyscy ci „eksperci” zajmowali się tylko organizacją konkursów „ruskich pieśni i tańców” wydając miliony realnych pieniędzy (nie zapominając o sobie) zamiast prowadzenia skutecznej pracy z ruską ludnością i elitą Ukrainy.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=dyPKl7IlNI0

Za: http://3rm.info/main/54320-rbk-22012015g-igor-strelkov-video.html

Data publikacji: 23.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *