Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – Ługańska Republika Ludowa jest załatwiona

Noworosja – Ługańska Republika Ludowa jest załatwiona

Noworosja – Ługańska Republika Ludowa najprawdopodobniej jest załatwiona.

a100

PŁOTNICKI. Jeszcze jeden BEN-edyktowicz – tataro-mongolskie ŻYDŁO!

——————————————————————————————————–

Wedle doniesień, dowódca brygady GBR „Batman”, Alieksandr Biednow, pseudonim „Batman”, został zamordowany. Zamordowano także 6 ochroniarzy „Batmana”, w tym ochotnika z Federacji Rosyjskiej o pseudonimie „Kot”. Oskarżano go o rzekome, wspólnie z Pawłem Driomowym, planowanie przewrotu państwowego. Przeciwko samemu Driomowowi wysłano 8-10 czołgów. Informacje z jednostek wojskowych Ługańskiej Republiki Ludowej.

Łączności z Driomowem nie ma. Dokonała tego Milicja Ludowa (szajka Plotnickiego) wspólnie z „rossijańskim” specnazem. Putinowskie kanalie wzięły się za Driomowa. Teraz już rozumiecie na czym polegał ChPP (Chitryj Płan Putina – przebiegły plan Putina – tłum.). W jakim celu oni, w szczególności, usunęli Striełkowa i „pomogli” we wrześniu? „Pomogli” i natychmiast wstrzymali ofensywę i zmusili Ługańską Republikę Ludową i Doniecką Republikę Ludową do podpisania porozumień mińskich.

Czy „pomogli” pozostawiając republiki w postaci „ogryzków” całkowicie zależnych od pomocy humanitarnej? A potem pod pretekstem „utworzenia jednolitego dowództwa” zaczęli tworzyć swoje lojalne struktury? Oto w jakim celu to wszystko się robi, kochani. Ażeby czołgi Ługańskiej Republiki Ludowej „pod jednolitym dowództwem” szarżowały na Driomowa, Mozgowego i wszystkich pozostałych, którzy nie chcą się dać „załatwić”. PO TO ŻEBY WSZYSTKO ZAKOŃCZYĆ. Na tym właśnie polega ChPP (chitryj płan Putina). Plan nikczemny, podły, zdradziecki. A to poniżej z innych źródeł:

—————————————————————————————————–

Płotnicki wielokrotnie pozwalał sobie na podle wypowiedzi pod adresem sił zbrojnych i poszczególnych oddziałów pospolitego ruszenia, które wiele miesięcy znajdowały się na pierwszej linii walk, i broniły Ługańskiej Republiki Ludowej przed nazistowskimi oprawcami a jednocześnie ani razu sam Płotnicki nie pojawił się na linii frontu.

Posiadając do dyspozycji dużą ilość broni pancernej, zasoby paliwa, i innej broni, pozostawał obojętnym obserwatorem mordowania narodu Donbassu. Wielokrotnie udowodniono mu grabieże konwojów humanitarnych, nadchodzących z Federacji Rosyjskiej, i sprzedaży ich zawartości w specjalnie utworzonej sieci supermarketów po cenie wyższej od rynkowej. Fakty grabieży i niszczenia infrastruktury i sieci transportowej Ługańskiej Republiki Ludowej i cięcia na złom funkcjonujących przedsiębiorstw i majątku kolei Ługańskiej Republiki Ludowej.

——————————————————————————————————

Sytuacja w Ługańskiej Republice Ludowej (jak i zresztą w Donieckiej Republice Ludowej) już od dawna zbliża się do „punktu wrzenia” ponieważ przez minione 4 miesiące nie zrobiono praktycznie nic dla normalnego budowania państwa, dla organizacji zaopatrzenia ludności, wprowadzenia praworządności (w przyjętych, w okresie wojennym, ostrych, ale całkowicie zrozumiałych dla ludności, formach).

Niczego także nie zrobiono dla stworzenia jednolitej, sprawnej władzy wojskowej na tyłach armii. „Demokratyczne wybory” dały władzom republiki formalną legitymację na podstawie której mógł być wprowadzony stan wojenny na całym terytorium republiki, zaopatrzenie kartkowe, itp., normalne środki dla okresu wojennego. Tego nie zrobiono i trzeba będzie długo jeszcze „zbierać plony” takiej postawy, a jeżeli i dalej tego się nie zrobi to każdy dzień zwłoki będzie mnożył krwawy bałagan ku radości Ukropów.

——————————————————————————————————-

Tak to już jest, puść żyda do ogrodu to wszystkie warzywa stratuje.

Paweł Driomow ( „Batia”) mówi o Płotnickim i jego złodziejach we władzach Ługańskiej Republiki Ludowej.

https://www.youtube.com/watch?v=yp3wpb0cZqU#t=245

a11

PŁOTNICKI – szczur uzurpujący sobie władzę w ŁRL.

Za: http://judastruth.livejournal.com/255816.html

Data publikacji: 2.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.