Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – Nie dopuścimy do zdrady

Noworosja – Nie dopuścimy do zdrady

Noworosja – Nie dopuścimy do zdrady.

aa22

Dla tych, którzy mieli wątpliwości, popatrzcie w tekst protokołu powyżej. Oto macie bezpośredni link do dokumentu. Wynika z niego, że powstańcy wojowali przez 4 miesiące tylko dla jakiegoś statusu w składzie „jebimoj usrainy” (gra słów „jedinoj Ukrainy”-tłum.). Ja jeszcze rozumiem dlaczego ten protokół podpisał najlepszy „przyjaciel” Parasza Zurabow. Ale nijak nie chcę zrozumieć dlaczego w tej farsie brał udział Zacharczienko z Płotnickim? (premierzy DRL i ŁRL-tłum.).  Jak oni będą wyjaśniać powstańcom swoją zdradę? A w sumie to wygląda, że Putin, Surkow, Achmietow, Kurginian dobili się swoich celów. Rozpoczęło się oficjalne likwidowanie Noworosji.

Właśnie dlatego usunięto Striełkowa. Dlatego, że on aresztował Zacharczienkę dowiedziawszy się co on podpisał. A teraz ten Purginian triumfuje wciskając nam kit o dobrym porozumieniu w Mińsku. Ale zbyt wcześnie radują się zdrajcy. Zbyt wcześnie Purginian zaczął wydawać „zielone” od Achmietowa. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko co możliwe ażeby zdrada podpisana w Mińsku nie miała miejsca. Ale to zależy od nas i od samych powstańców. Nam, użytkownikom internetu, trzeba rozpowszechniać tekst mińskiej zmowy jak można najszerzej. Jeżeli macie znajomych wśród powstańców to wysyłajcie linki na ten post albo linki do mińskiej zmowy na ich pocztę i konto. A samych powstańców wzywam jeszcze raz ażeby uświadomili sobie kim jest Zacharczienko i Płotnickij, którzy brali udział w tej zmowie. Aby tego dokonać nic specjalnego nie trzeba robić. Wystarczy tylko, wziąwszy automaty, RPG, karabiny maszynowe, czołgi, RS30, artylerię i moździerze i przyjść pod administracyjne budynki Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej. I zażądać od Zacharczienko i Płotnickiego podania się do dymisji.

W przypadku odmowy wziąć szturmem te budynki. Jestem w 100% przekonany, że was poprze absolutna większość mieszkańców Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej i Rosji. Nie za to przelewaliście krew żeby dranie, którzy zebrali się w Mińsku, decydowali o waszym losie bez waszej woli.

PS

Jak już pisałem junta nawet nie zamierza przestrzegać i tych porozumień, które w pełni są dla niej korzystne. Dlatego, że bez wojny ona nie może odzyskać Donbassu. A teraz junta aktywnie przygotowuje kontrofensywę z północy. Oto jakie to je…ne zawieszenie broni. Pilnie trzeba obalić Zacharczienko i Płotnickiego. Możliwie jak najszybciej.

SUPLEMENT

„Polowanie na ludzi”-Grupa „Opasnyje”

Za: http://www.pravdanews.info/ne-dadim-sovershitsya-predatelstvu.html

Data publikacji: 7.09.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *