Strona główna > Świat > Ukraina > Noworosja – Apel – nie dopuścić do przelewu bratniej krwi

Noworosja – Apel – nie dopuścić do przelewu bratniej krwi

Noworosja – Apel do powstańców pospolitego ruszenia. Nie dopuścić do przelewu krwi.

a200

Według wszelkich oznak jutro (t.j. 8.01.2015 – tłum.) prawdopodobnie dojdzie do starcia pomiędzy zbrojnymi grupami prywatnych jednostek wojskowych Płotnickiego a jednostkami wojskowymi Ministerstwa Obrony Ługańskiej Republiki Ludowej.

Jutro, tak zwane MGB (Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego – tłum.)  Ługańska (jednostka kontrolowana przez Płotnickiego) planuje szturm 7-ej bazy jednostki GBR „Batman” (2-gi batalion 4-tej Brygady Ministerstwa Obrony Ługańskiej Republiki Ludowej).

W bazie przebywa grupa „Orła”. Jest to grupa składająca się z profesjonalistów-weteranów rosyjskiego specnazu, którzy przeszli całą wojnę o Noworosję i od pierwszego dnia ruszyli do boju z kijowskimi oprawcami banderowcami i ich zwierzchnikami z USA.

Żołnierze znajdujący się w 7-ej bazie są legalną jednostką wojskową Ministerstwa Obrony Ługańskiej Republiki Ludowej. Oni wszyscy podpisali kontrakt. MGB Płotnickiego nie jest legalnym organem!!! To znaczy, że zgodnie z definicją tak zwanej prokuratury Ługańskiej Republiki Ludowej, bandyci próbują zaatakować oficjalną jednostkę wojskową Ministerstwa Obrony.

Zwracamy uwagę tym, którzy zamierzają szturmować bazy Ministerstwa Obrony Ługańskiej Republiki Ludowej!!!

Jeden strzał w powietrze pociągnie za sobą odwetową reakcję i może rozpocząć się nieodwracalny, i nikomu niepotrzebny, rozlew krwi…ŻOŁNIERZE MGB, OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!! OSZUSTWEM ROSJAN ZMUSZA SIĘ DO STRZELANIA DO ROSJAN !!!

Za: http://www.anna-news.info/node/27315

Data publikacji: 7.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 1