Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Nowoczesność” – PsyOps NWO

„Nowoczesność” – PsyOps NWO

CIA – agencja od lat wdrażająca plany NWO, pracująca dla elit, powstała w roku 1947, jak pisaliśmy w artykule pt. Nowoczesna sztuka – broń CIA (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowoczesna-sztuka-bron-cia-2017-02), od samego początku swego istnienia wspierała i promowała zza kulis nurt sztuki nowoczesnej. Powiązano ów poparcie z chęcią upokorzenia komunizmu, pokazania „odżywczego” i twórczego wpływu demokracji na życie intelektualne, duchowe społeczeństwa. Nasuwa się jednak myśl, że jest w tym większe dno, to był początek powstania „broni” jaką elity używają do zniewalania mas, a ukrywa się pod nazwą – „nowoczesność.”

a

Rozwój nowoczesnego nurtu w sztuce na pozór nie ma wielkiego znaczenia dla zwykłego „zjadacza” chleba. Zazwyczaj sztukę postrzega się jako pasje należącą do wrażliwości pewnych kręgów ludzi, tak zwanych artystów czy ich koneserów.  Człowiek bez zmysłów dostrzegania w sztuce piękna nie zastanawia się nad rozwojem i aktualnymi trendami panującymi w owej sferze. Dodatkowo dzieła sztuki nie należą do mało kosztownych wydatków, więc krąg jej odbiorców którzy namacalnie posiadają owe dzieła się zawęża. Do tego trzeba zaznaczyć, że tu także rządzi pieniądz, człowiek nawet nieziemsko utalentowany, tworzący cudowne obrazy, często klepie przysłowiową biedę gdyż jego obrazy nie są uznane przez tzw. elity świata sztuki. Psychopatyczny krąg wdrażający NWO wykorzystuje od lat wszelkie formy manipulacji społeczeństwem, programuje je poprzez różne narzędzia, owy nurt sztuki tak pieczołowicie wdrażany przez CIA miał na celu po cichu wszczepić w społeczeństwie termin „nowoczesność”, a gdy już został oswojony przez niczego nie podejrzewających ludzi, sprytnie został wykorzystany do ich cichej demoralizacji.

Pod szyldem nowoczesności wpajano ludziom wszystkie te trendy i myśli, które były korzystne i potrzebne do uzyskania ich szatańskich planów. Dzięki ich ukrytej manipulacji prowadzonej przez długie lata stworzyli sukcesywnie taki stan umysłu społeczeństw, który jawi się jako totalne ogłupienie. Wyrobili status dla metki z napisem „nowoczesność” i przyklejają ją swym „produktom”, które chcą rozlać na świat, a celem głównym jest zniewolenie.

Plan w małym skrócie można opisać następująco, poprzez powstanie i uznanie nowego nurtu w sztuce, który od samego początku przynosił wśród społeczeństwa śmiech, obrzydzenie i uznane było za coś wprost nienaturalnego czy głupiego, wszczepiono myśl nic nie świadomym istotą ludzkim, że „inność” idzie w parze z byciem „nowoczesnym”. Nowoczesność zaś ukazywana była jako niezbędny czynnik do rozwój zarówno w sferze umysłowej jaki i duchowej, każdy człowiek w większym lub mniejszym stopniu odczuwa potrzebę rozwoju w tych dwóch sferach, tak więc elita utworzyła dzięki temu swoistą broń masowego rażenia, a bardziej dokładnie należałoby napisać masowego ogłupiania. Na przestrzeni lat termin ten rozlał się z ich przekazem na świat, każdy zapragnął być nowoczesny już nie tylko w sferze nie widzialnej, ale w także w tym co posiada, czym się otacza.

Każdy czytelnik, który zna tematykę NWO wie, że każde ich działanie jest wykonywane w najdrobniejszym detalu zgodnie z uzgodnionym planem, oni niczego nie czynią dla dobra ludzkości, a wręcz przeciwnie. Ogromnym błędem jest postrzeganie wsparcia rozwoju i popularności przez CIA abstrakcjonizmu, tylko w odniesieniu do rzekomej walki z komunizmem, doświadczenie i wiedza pokazuje nam, że „sens” takich działań ma o wiele większy i bardziej rozległy zasięg rażenia. Gdy już termin „nowoczesności” został zakodowany w umysłach jako przejaw: wolności, inteligencji i rozwoju, pod ich szyldem zaczęli głosić z większą skutecznością swoje demoralizujące i ogłupiające „hasła”.

Bardzo dobrze zaobserwować ten mechanizm można na przykładzie hasła „tolerancja”, które przez demoralizatorów świata jest chyba jednym z najbardziej ulubionych, zauważyć można bardzo szybko z jakim słowem była najczęściej zestawiana, gdy zaczęła jej „moc”  dopiero co pączkować w danym państwie. Często zarzut stawiany państwu w którym rzekome przejawy braku tolerancji były zaobserwowane, popierano argumentem braku ducha nowoczesności społeczeństwa,  wręcz na forum świata ośmieszano za jego zaściankowość i fakt ten zawsze był w ten sposób przedstawiany, wręcz go wyolbrzymiano.  Dobrym przykładem jest tutaj Szwecja, która była ukazywana jako wzór nowoczesnego tolerancyjnego państwa, dzisiaj już wiemy jaki plan szedł za tą nowoczesnością i jaki „wielki” rozwój widać na przestrzeni lat. W których państwach społeczeństwo ma najzdrowsze poglądy i jest najmniej zdemoralizowane ?- tak, w tych rzekomo zacofanych!!

Przypomnijcie sobie w głowach, Ci którzy żyli, dorastali w latach 90-tych z jakim słowem kojarzył się przysłowiowy zachód – z nowoczesnością, a co ona za sobą przyniosła, każdy widzi co raz bardziej wyraźnie, każdego dnia  na naszych polskich ulicach. Manipulacja doprowadziła do stanu gdzie „normalność” jest postrzegana jako „coś” przestarzałego, nudnego, a „nienormalność” stała się cechą upragnioną. Na każdym kroku możemy spotkać przykłady owego „nowoczesnego” rozwoju, na ulicach mam pełno młodzieży co raz bardziej zachowujących się i odbiegających od zdrowej normalności – wystarczy spojrzeć jaki wpływ na nich mają coraz to bardziej wymyślne zgubne nowoczesne mody!

Termin „nowoczesność” kojarzy się z czymś niezwykłym i niepowtarzalnym, natura ludzka do tego dąży by wyróżniać się z tłumu. Elita dała ludziom szybką lecz zgubną drogę by zbudować na fikcyjnym filarze swoją niebanalną osobę. Dzisiaj widzimy już szersze działanie tego mechanizmu, zbieramy żniwo zasianego ziarna obłudy,  ludzie masowo ogłupieli, zatracili zdolność samodzielnego myślenia, a ich pragnienia zostały i zaspokajają je w sposób w jaki zostali wyuczeni, aż chce się powiedziecie wytresowani.

~ Sobrius ~

Źródło: https://www.nwo.report/nwo/nowoczesnosc-psyops-nwo.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *