Strona główna > NWO > „Nowo wyświęcony niemiecki ksiądz celebruje „homo-erotyczną” mszę w Kościele katolickim

„Nowo wyświęcony niemiecki ksiądz celebruje „homo-erotyczną” mszę w Kościele katolickim

Posługa w Niemczech z okazji święceń kapłańskich miała charakter homo-erotyczny.

Nowo wyświęcony ks., niejaki  Fabian Ploneczka, 33, z diecezji Rottenburg-Stuttgart, odprawił swoją pierwszą mszę w niedzielę, 15 lipca, w swoim rodzinnym kościele St. Moritz w Augsburgu. Mszę poprzedziły trzy wieczorne nabożeństwa, zwane „Triduum” w kościele, koncentrujące się na tematach interesujących nowego kapłana. Wydarzenia obejmowały sobotni wieczór poświęcony tematowi EROTYKI  w wierze chrześcijańskiej.

Według gazety Augsburger Allgemeine, nabożeństwo zawierało premierę baletu zatytułowanego „Jeremiasz: Pasja proroka”, z udziałem tancerza baletowego, niejakiego Clemensa Fröhlicha z Monachium, oraz libretta opowiadania napisanego przez samego niby księdza Ploneczkę. Obserwatorzy powiedzieli niemieckiemu serwisowi informacyjnemu zwanemu „Katholische Nachrichten” (kath.net), że tancerz wystąpił ubrany tylko w obcisłe spodnie koloru skóry.

„Cały kościół stał się parkietem, nawet obszar ołtarza” – donosi kath.net.

Tam ów tancerz wziął Ewangelię w dłoń, podszedł prawie nagi do amboidu i sugestywnie ułożył się przed ołtarzem.

Następnie ks. Thomas Steiger z Tybingi, pastor i osobowość radiowa, wygłosił wykład na temat „EROTYZMU WIARY”, mówiąc o „ZMYSŁOWEJ  miłości do Jezusa”.

Według kath.net jakiś młody człowiek przerwał ów cyrk  krzycząc, że każdy powinien się rozebrać i zaczął podążać za własną radą, wstając, by pokazać swój nagi tors.

Niektórzy z uczestników, wśród których byli dzieci, wyszli wcześniej.

„Wierni powiedzieli kath.net, że to było wyraźnie pro-gejowskie, tak, homo-erotyczne wydarzenie” – poinformował serwis informacyjny .

Tłum. Renata

https://www.mostholyfamilymonastery.com/news/newly-ordained-german-priest-hosts-homoerotic-service-in-catholic-church/#.W1paS5MpAdU

P.S. Od tłumacza: linki do artykułów na ten temat  po niemiecku:

http://www.kath.net/news/mobile/64490

https://www.augsburger-allgemeine.de/augsburg/Er-kehrt-als-Pfarrer-nach-Augsburg-zurueck-id51632391.html

Tu vidoe z jakiegoś innego demoniczno -erotycznego tańca wykonywanego w czasie niby liturgii przez anty-katolicka sektę Watykan 2  pozującą za KRK.

Durne goje to kupują w całości.

Tu zaś video z jakieś niby mszy w Nowym Jorku poświęconej gejom, na której gościu uważany za księdza katolickiego wywija jakieś połamańce przy aplauzie zgromadzonych tam gejów.

(to przy końcu tego żałosnego video) Sodoma i Gomora w całej krasie.

Kolejne video z cyrków tanecznych, jakie  sobie urządzą judeo-masońska  sekta Watykan -2,  a w których wyznawcy owej sekty aktywnie i ochoczo uczestniczą.

Bardzo dobre video,  warte obejrzenia i rozpowszechnienia, okazujące OGROMNĄ dewastację poczynioną w Kościele katolickim satanistyczną sektę Watykan 2 i jej zaczadzonych wyznawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *