Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Nowi watykańscy ” święci ” to mistyfikacja

Nowi watykańscy ” święci ” to mistyfikacja

Bergoglio przyznaje, że neo-„święci” neo-„kościoła” to oszustwo. Lekarze zostali przekupieni żeby podpisać fałszywe protokoły dotyczące prawdziwości „cudów”.

a09

Bergoglio ogłasza, w dniu 4 września 2016 roku, najnowszą lipną neo-„świętą” neo-„kościoła”, Teresę z Kalkuty. Dnia 23 września 2016 roku w dokumencie Bergoglio przyznał się do faktu, że jego neo-Watykan płacił lekarzom ażeby ci potwierdzali „cuda”. Wiele pieniędzy zostało wypłaconych w gotówce, pod stołem, bez żadnego księgowania. Większość „świętych” jest niewątpliwie ordynarnym oszustwem ze względu na sfałszowany proces „kon-anizacyjny”, który został wypichcony po II Antysoborze Watykańskim przez neo-„kościół” w miejsce bardzo skrupulatnego i odwiecznego procesu kanonizacyjnego używanego przez Kościół Katolicki.

————————————————————————————————————————

W dniu 23 września, w dokumencie Bergoglio przyznał się, że „cuda” wspierające kon-anizację neo-„świętych” neo-„kościoła”, takich jak Teresa z Kalkuty, mogły być fałszywe ponieważ lekarze badający „cuda” byli przekupieni.

Reżim Bergoglio jest pod ścisłą kontrolą ponieważ przyjmuje „dotacje” na kon-anizacje, dotacje, które są dodatkowo słabo udokumentowane. Takie darowizny w pewnych wypadkach przekraczają i pół miliona dolarów. Dokument Bergoglio ujawnił po raz pierwszy, że kandydat na neo-„świętego” otrzymuje „trzy uderzenia” (trzy próby – tłum.), albo więcej.

Jeżeli pierwsze konsylium lekarskie odrzuca „cud” to powołuje się drugie konsylium a jeżeli i drugie konsylium lekarskie odrzuca „cud” to powołuje się trzecie konsylium, itd. Tym sposobem przepycha się tych podrabianych neo-„świętych”. Taki właśnie był przypadek z Teresą z Kalkuty.

Jej rzekomy „cud” był odrzucony przez lekarza prowadzącego kiedy on się wydarzył. Neo-Watykan zablokował przybycie tego lekarza, który miał zaświadczyć o oszustwie. Byłoby to zbyt kłopotliwe dla Bergoglio gdyby „dziewczyna z plakatu” modernistycznego neo-„kościoła” została przyłapana na kanciarskim „cudzie”!

Dokument Bergoglio ujawnił także, że lekarze dostali zapłaty za ich „świadectwa”, które nie zostały nigdzie odnotowane. Wyszło także na jaw, że kiedy orzeczenie lekarzy nie było jednogłośne ale tylko większościowe to „cud” był akceptowany przez neo-„kościół”!      

(Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto z agencji Associated Press)

Prawdziwi katolicy! Większość neo-„świętych” neo-„kościoła” to niewątpliwie oszustwa ponieważ bardzo skrupulatny i odwieczny proces kanonizacyjny wykorzystywany przez Kościół Katolicki w przeszłości został odrzucony po II Antysoborze Watykańskim (1962-1965) przez neo-„kościół” Nowego Porządku Świata, który zastąpił, dnia 21 listopada 1964 roku, Kościół Katolicki jako Kościół „instytucjonalny”.

Ojcowie TRADITIO

Zrywanie boków z tymi świętymi w Watykanie. A masy wszystko łykają, ha, ha, ha!
Zrywanie boków z tymi świętymi w Watykanie. A masy wszystko łykają, ha, ha, ha!

aa

Za: portal katolicki: (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1609.htm

Data publikacji: 28.09.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *