Strona główna > Świat > Nowelizacja Nowego Testamentu

Nowelizacja Nowego Testamentu

Talmudyczni domagają się zmian  w treści Nowego Testamentu uważając, że aktualna wersja zawiera wątki antysemickie więc powinna być zakazana. Rabin Nowego Jorku oświadczył, że pora  rozpocząć debatę zmierzającą do usunięcia fragmentów antysemickich. To niewątpliwa zapowiedź ocenzurowania Pisma Świętego, narzucenie katolicyzmowi rezygnacji z odwiecznych podstaw wiary. Ta wypowiedź zbiega się z reklamą nowej produkcji hollywoodzkiej zatytułowanej HUNT(polowanie). Film ukazuje zwolenników liberalizmu urządzających polowania na białych konserwatystów jakby byli dzikimi zwierzętami. Przesłanie jest nachalne – masowe zniszczenie niewygodnej części białych chrześcijan.

Szatański to pomysł, podobnie jak opublikowany przed czterema dniami w Daily Mail  pamiętnik maniaka Connora Betts, członka Antify, który nie tylko z upodobaniem oglądał sceny przemocy, ale sam strzałami z broni automatycznej dopuścił się zbrodni zabijając swą siostrę i osiem przypadkowych niewinnych osób w Dayton, Ohio, tydzień temu. Szkolni koledzy mówili o ostentacyjnym wpisie na twiterze „Hail Satan!” Ujawniono, że sporządzał listy osób do zastrzelenia, a jego notes zdobił pentagram. Opisywał w nim planowane polowania na ludzi. Deklarował siebie jako sługę węża i niszczyciela. Krzyki ofiar zbrodni opisywał jako muzykę dla ucha, a ich cierpienie sprawiało mu przyjemność. Siłą motywującą jego działania była nienawiść i wściekłość. Jawnie sympatyzował z poglądami Bernie Sandersa, żydowskiego socjalisty.

Zbieżność produkcji filmowej Universal Pictures inspirującej polowania na ludzi i rzeczywistość, w której młodzi ludzie umawiają się „na polowanie” to nie jest mowa nienawiści? Tego nie można zakazać? W ramach BDS Amerykanie zamierzają bojkotować produkcje  Hollywood, pełne przemocy gry, by uchronić młode pokolenie od transformacji z istot wrażliwych w bezwzględne indywidua, dla których życie jest tylko zabawą. Lepiej zaoszczędzić czas, pieniądze i umysły. Nie broniąc się przed zalewem brutalności pozwalamy się pokonać, przejąć powoli wszystko.

Kolejny konkret to idol – raper Childish Gambino w prymitywnym rytmie clipu This is America kosi z broni automatycznej stojący w tle chórek ubrany w stroje liturgiczne. Wzorzec kulturowy z przypadku?

Jeśli szukać dziś źródeł antysemityzmu, to powstaje on dokładnie w kręgach talmudystów wtrącających się wszędzie, narzucających własną nieomylność, szastający holokaustem na lewo i prawo, pasożytujący na zbyt cierpliwych, ustępliwych, taktownych, współczujących nad wyraz gościnnych gospodarzach wielu zakątków świata doprowadzając ich do ostateczności. Ostateczność zaś, którą oni już zapomnieli,  decyduje, że gospodarz wreszcie walnie pięścią w stół i pokaże, że drzwi dla gościa zamykają się z drugiej strony.  Na księżycu jest dużo miejsca.

 

Ewangelizacja według rabinów

Europejska Rada Żydów sporządziła listę zalecanych zmian w Piśmie Świętym i Koranie, ponieważ ich zdaniem promują one nienawiść wobec Żydów. Z uwagi na obarczenie Żydów odpowiedzialnością za śmierć Jezusa, powinny być odnotowane ostrzeżenia w  Piśmie  Świętym. Zapowiada to jego przeredagowanie. Rabin John Hagee (USA) ma zająć się tym. Jaka będzie odpowiedź na takie dictum ze strony hierarchii kościoła protestanckiego i katolickiego?

Departament Stanu USA podał definicję antysemityzmu wymieniając między innymi, że jego oznaką jest przypisywanie Izraelitom ukrzyżowania Chrystusa. W tym uwzględnia się symbol krzyża jako przejaw tego zjawiska. Oznacza to, że talmudyści wydają wojnę Biblii i Pismu Świętemu chcąc, by te księgi podporządkowane zostały talmudycznym zasadom. Sprzedawana przez Amazon nowa Biblia nie zawiera Nowego Testamentu, a kto ją kupuje – chrześcijańscy syjoniści w Ameryce.  Z kazania rabina Hagee (Nowy Jork, lipiec 2018) należy się spodziewać, że ”socjalizm i rzesze emigrantów stworzą dostateczny chaos, który położy kres Ameryce jaką znamy. Doprowadzi on do destrukcji gospodarki i zakończy dyktaturę. ONZ jest miejscem szatana, ponieważ jest wrogi Izraelowi.”

Propaganda zmierzająca do przeredagowania Biblii i Pisma Świętego wdrażana jest w postaci spotkań dyskusyjnych. Na nich wyliczając, że około 450 fragmentów Biblii jest antysemicka, rabin Schmuley Boteach żąda ich usunięcia. Chrystusa nazywa kłamcą. Talmudycznym nie podoba się, że w Piśmie Żydzi nazwani są kłamcami nie przestrzegającymi 10 przykazań, zabili Chrystusa, kradną i rabują. Tego typu wystąpienia mają charakter „debaty objazdowej” mającej za zadanie oswoić odbiorców z zamierzeniami dążącymi do wprowadzenia nowej ewangelizacji. Dotychczas zrealizowano 22 spotkania o tym charakterze. (1:06:05)

Jola

11 thoughts on “Nowelizacja Nowego Testamentu

 1. Dobry art! Ale jest jeden zasadniczy i ważny błąd w tym fragmencie: „…że jego oznaką jest przypisywanie Izraelitom ukrzyżowania Chrystusa”.

  Izraelici to nie żydostwo vel Edomici vel Chazarzy vel Faryzeusze itd…
  Izraelici to prawdziwy naród wybrany przez Boga pod który podszywa się od początku żydostwo.
  Prawdziwy naród wybrany to Biała Rasa, tak zaciekle zwalczana wszędzie, właśnie z tego powodu. Multikulti, antyBiały rasizm, aborcje, propaganda sodomii przez LPTO (lesby pedareści trans obojniaki) to wszystko nasila się tylko w krajach Białej rasy.
  Murzynom w Afryce żadna lewacka propaganda nie mówi, że mają się przestać rozmnażać jak króliki albo dokonywać aborcji. Propaganda mówi dajcie Afryce więcej jedzenia. A murzyn jak mu dasz za darmo jedzenie to się rozmnaża bez opamiętania bo jak zabraknie to głupi Biały znowu da.

  W Polsce żydostwo też podszywa się pod nas Polaków (czyli znowu to samo nasienie węża podszywa się pod Naród Wybrany) zmieniając nazwiska na polskobrzmiące, zmieniają swój wygląd. To wieczni oszuści i złodzieje.

  Bóg obiecał (Izraelitom) Narodowi Wybranemu wyzwolenie spod niewoli nasienia węża i życie na terytorium obecnej Palestyny.
  Żydostwu niczego nie obiecywał, a przynajmniej nic dobrego ;)

  Kiedy papież albo ktoś z kościoła usunie z talmudu rasistowskie wpisy? Po takich porządkach została by tylko sama okładka xD.

 2. Prawda w oczy kole zydow …nawet historyczna…Jezus stworzony z Prawdy krysztalowy ,wiarygodny ,prawdomowny ,szczery ,dobry i pelen madrosci az trudno uwierzyc ,ze byl zydem ale to przeciez chory potrzebuje lekarza a nie zdrowy…dlatego Bog pozwolil mu sie urodzic w tym bandyckim,zepsutym srodowisku by ich nawrocic .

 3. Jezus żyd ,herod żyd.Pan Jezus nigdy nie był żydem,z ciała pochodzi z plemienia Judy a co najważniejsze jest Synem Bożym, w przeciwieństwie do heroda który był edomitą i tzw żydem.Jezus i żyd to dwa przeciwstawne kierunki.

  1. Do tematu z netu :

   zbawienie.com/Zydzi-to-Edomici.htm

   Szanowny Panie, uprzejmie proszę o nie zasypywanie w-p linkami do różnych dziwnych stron jak powyższa, której autorem jest sekciarz ze Świadków Jehowy czy inne „tajne archiwa watykaańskie”, czyli do jakichś turbosłowiańskich ekstremistów. Powinniśmy się skupiać na omawianych tematach i na nie się wypowiadać, a nie robić informacyjny śmietnik i szerzyć spam, odwracając od nich uwagę. Pozdrawiam, Admin.

 4. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, kiedy i kto spisał Nowy Testament, jaka jest jego wiarygodność?? Na judaizmie biblijjnym powstało chrześcijaństwo. Żydzi od zawsze maczali swoje paluszki we wszystkim co przynosiło im zysk.
  Ileż to już razy teksty St i Nt były zredagowane, dopisane (na korzyść) a co gorsza też zrekonstruowane… Na czym ma opierać się ta wiara jeśli jest w jej historii tyle sprzeczności?
  Swoją drogą i tak chcą wprowadzić jedną religię światową (domyślam się na jakich fundamentach powstanie..)

  1. Umiłowani,
   nie dowierzajcie każdemu duchowi,
   ale badajcie duchy, czy są z Boga,
   gdyż wielu fałszywych proroków
   pojawiło się na świecie.
   Po tym poznajecie Ducha Bożego:
   każdy duch,
   który uznaje,
   że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga.
   Każdy zaś duch,
   który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga;
   i to jest duch Antychrysta,
   który – jak słyszeliście – nadchodzi
   i już teraz przebywa na świecie.
   Wy, dzieci,
   jesteście z Boga i zwyciężyliście ich,
   ponieważ większy jest Ten, który w was jest,
   od tego, który jest w świecie.
   Oni są ze świata,
   dlatego mówią tak, jak [mówi] świat,
   a świat ich słucha.
   My jesteśmy z Boga.
   Ten, który zna Boga, słucha nas.
   Kto nie jest z Boga, nas nie słucha.
   W ten sposób poznajemy
   ducha prawdy i ducha fałszu.
   1 J 4, 1-6

 5. Do Admina

  Dziękuję za udzielenie reprymendy – zrozumiałem !

  Nie miałem złych intencji – wszyscy w końcu kiedyś wpadamy w zastawione na nas pułapki w necie.

  Już kiedyś udzielił mi Pan reprymendy za „wklejenie” fragmentu „ felietonu” autorstwa Andrzeja Szuberta ze strony pn. Opolczyk”.

  Ja jestem tylko prostym człowiekiem – emerytem z wiejskim rodowodem – poszukującym prawdy właśnie na stronie WP.

  Kiedyś odwiedzałem codziennie blog Ś.P. Jana Rajcy – chociaż nie zawsze przekonywał mnie w swoich felietonach.

  Zawsze czytam z uwagą wszystkie komentarze czytelników strony WP.

  Ze stroną „Opolczyk” już dawno skończyłem – tym razem w swojej naiwności zagalopowałem się za daleko – zaśmiecając Waszą stronę linkami ze strony „zbawienie. com”.

  Za co bardzo przepraszam.

  Teraz będę ostrożniejszy i będę czytał to co jest podane na Waszej stronie w postaci felietonów redakcji i komentarzy czytelników.

  Natomiast komentarze ograniczę, lub nawet całkowicie z nich zrezygnuję, gdyż zaśmiecanie Waszej strony nie zawsze merytorycznymi linkami może tylko utrudniać Wam pracę.

  Chciałem „dzielić się PRAWDĄ jak chlebem” – ale okazuje się, że za parawanem głoszenia PRAWDY” ukrywają się ludzie którzy tak naprawdę jej nie służą.

  Już sam fakt wydawania dziennika pn. „PRAWDA” przez naszego wschodniego sąsiada wyjaśnia wiele…

  P.S.

  Na koniec – zaryzykuję zamieścić cytat naszego wieszcza Adama Mickiewicza – o rodzajach (według niego) prawd cyt :

  STOPNIE PRAWD

  „Są prawdy, które mędrzec wszystkim ludziom mówi,
  Są takie, które szepce swemu narodowi;
  Są takie, które zwierza przyjaciołom domu;
  Są takie, których odkryć nie może nikomu.”

  Pozdrawiam – emeryt

 6. Przepraszam ale wpisałem błędny nick („e”) i komentarz może nie „wejść” na stronę.

  Dlatego ponawiam wpis :

  Do Admina

  Dziękuję za udzielenie reprymendy – zrozumiałem !

  Nie miałem złych intencji – wszyscy w końcu kiedyś wpadamy w zastawione na nas pułapki w necie.

  Już kiedyś udzielił mi Pan reprymendy za „wklejenie” fragmentu „ felietonu” autorstwa Andrzeja Szuberta ze strony pn. Opolczyk”.

  Ja jestem tylko prostym człowiekiem – emerytem z wiejskim rodowodem – poszukującym prawdy właśnie na stronie WP.

  Kiedyś odwiedzałem codziennie blog Ś.P. Jana Rajcy – chociaż nie zawsze przekonywał mnie w swoich felietonach.

  Zawsze czytam z uwagą wszystkie komentarze czytelników strony WP.

  Ze stroną „Opolczyk” już dawno skończyłem – tym razem w swojej naiwności zagalopowałem się za daleko – zaśmiecając Waszą stronę linkami ze strony „zbawienie. com”.

  Za co bardzo przepraszam.

  Teraz będę ostrożniejszy i będę czytał to co jest podane na Waszej stronie w postaci felietonów redakcji i komentarzy czytelników.

  Natomiast komentarze ograniczę, lub nawet całkowicie z nich zrezygnuję, gdyż zaśmiecanie Waszej strony nie zawsze merytorycznymi linkami może tylko utrudniać Wam pracę.

  Chciałem „dzielić się PRAWDĄ jak chlebem” – ale okazuje się, że za parawanem głoszenia PRAWDY” ukrywają się ludzie którzy tak naprawdę jej nie służą.

  Już sam fakt wydawania dziennika pn. „PRAWDA” przez naszego wschodniego sąsiada wyjaśnia wiele…

  P.S.

  Na koniec – zaryzykuję zamieścić cytat naszego wieszcza Adama Mickiewicza – o rodzajach (według niego) prawd cyt :

  STOPNIE PRAWD

  „Są prawdy, które mędrzec wszystkim ludziom mówi,
  Są takie, które szepce swemu narodowi;
  Są takie, które zwierza przyjaciołom domu;
  Są takie, których odkryć nie może nikomu.”

  Pozdrawiam – emeryt

 7. Dla : Mrówkolew.

  Dzięki przyjacielu za wsparcie , bo już zacząłem myśleć o sobie, że oto zaczynam już głupieć na starość i nie potrafię już odróżniać dobra od zła.

  Mam tu coś specjalnie dla Ciebie jako rewanż za dobre słowo dla starego zmęczonego już życiem człowieka :

  https://www.youtube.com/watch?v=QxipV07Goc0

  Pozdrawiam – emeryt

  1. Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: ,,Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”
   Jana 8, 31-32
   Odezwał się do Niego Tomasz: ,,Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę?” Odpowiedział mu Jezus:,,Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.”
   Jana 14, 5-6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.