Strona główna > Polska > Nowe perełki w Bibliotece Narodowej

Nowe perełki w Bibliotece Narodowej

Serdeczne podziękowania dla Shadowman’a za podrzucenie materiałów:

Witam szanowną Redakcję

Piszę ponownie, gdyż posiadam dwa utwory w wersji elektronicznej, które powinny się znaleźć w Bibliotece Narodowej. Pierwszym z nich jest utwór Stanisława Cat- Mackiewicza pt „Lata nadziei” 1939-1945. Książka ta opisuje szkodliwe posunięcia Rządu Londyńskiego, jak ekipy przedwojennej, które doprowadziły do tragedii Polski w czasie II wojny światowej, jak i po niej. Książka ta w pewnym sensie treścią koresponduje z utworem H.Pająka „Retinger – mason i agent syjonizmu”, którą wcześniej Państwu przesłałem. Wiem, że książka jest pisana z pro-sanacyjnego punktu widzenia, lecz w tej książce ukazane jest to, że wrogiem ogółem rozumianego Polskiego Ruchu Narodowego nie była tylko sanacja, ale także większość rządu na uchodźstwie, z Sikorskim na czele. (a tak nawiasem – czy destrukcyjna działalność wobec Państwa Polskiego Radosława Sikorskiego to przypadek? Czy Władysława i Radosława łączy coś więcej niż tylko nazwisko? Obaj swoją polityką nienawiści chcą wepchnąć Polskę w tarapaty – dzisiejszy Sikorski chce, aby Rosja nas zniszczyła przez to, że będzie wysyłać polskie oddziały na Ukrainę, a dawniejszy Sikorski poprzez chodzenie na smyczy Retingera i Anglików, oraz nienawiść do sanacji sprawił, że Polska powinna trzymać z Sowiecką Rosją (to nie jest rusofobia, że krytykuję zbliżenie z ZSRR, zresztą to państwo było przez zdecydowaną większość czasów tworem żydowskim, a nie rosyjskim), co doprowadziło po części do okupacji komunistycznej.)

Warto, aby Redakcja oznaczyła ten temat tagami: Władysław Sikorski, zdrada Polski, upadek Polski, korupcja, zdrada ideałów, zdrada narodu, żydomasońska infiltracja, trzeci wróg Polski.

Drugim utworem, którym chciałbym się z państwem podzielić jest książka H.Pająka – „Dwa wieki Polskiej Golgoty. Jeszcze do końca utworu nie przeczytałem, ale wiem, że utwór ten przedstawia kulisy rozbiorów Polski, a także innych wydarzeń w ciągu ostatnich 200 lat.

Przy okazji wysyłam zdjęcia Władysława i Radosława Sikorskich, aby Redakcja je zamieściła na stronie i dodała odpowiednie komentarze do nich – świetnie to Wam wychodzi. Warto uwzględnić w tych komentarzach szeroki nos Radosława i zakrzywiony nos Władysława.

Wyrażam od razu zgodę na udostępnienie treści mojego listu

Z wyrazami szacunku,

Shadowman

Kliknij, czytaj:

Dwa wieki polskiej Golgoty. Henryk Pająk

&

Lata nadziei. Stanisław Cat-Mackiewicz

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *