Strona główna > Bez kategorii > „Nowe Niemcy”

„Nowe Niemcy”

Informacja przysłana na blogową pocztę przez Nieustraszoną, z Niemiec, z pozwoleniem na publikację. Serdeczne podziękowania, Red. StSy.

Od paru miesięcy wiem o tym, ze zaczęto w Niemczech organizować niezależne „państwo w państwie” i częściowo przypomina mi to historie Marcina Lutra z jego tezami nawet łącznie z tym samym miejscem ” Nowych Niemiec” czyli w Wittenberdze. Stworzona tam KASA ZDROWIA z jej programem opartym na naturalnej medycynie odpowiada idealnie mojej „duszy” lekarskiej i dlatego chciałabym podjąć tam współprace pomocna do stworzenia podobnej struktury w Polsce.

Dochodzi do tego moje zainteresowanie „prawem” czyli jego żonglerskich sztuczek łącznie z ich ujawnianiem oraz temat WOLNEJ ENERGII…

Uff ! Dużo tego, ale jest bardzo budujące i dodające „skrzydeł” w tych przełomowych czasach.

Dziś otrzymałam maila z …Polski w sprawie „Nowych Niemiec” i ciesze się bardzo, że się ta pozytywna wiadomość w Polsce rozchodzi i jest to przecież wspaniały przykład skutecznej samoobrony oraz przeciwstawienia się reżimowi bez wpadania w jego pułapki i narażania się na jego bezpośrednia przemoc.

Czuję, że ten „wirus” WOLNOŚCI jest bardzo zaraźliwy i szybko się rozniesie w celu uzyskania powszechnego ZDROWIA , DOBROBYTU, KULTURY i POKOJU na całym świecie.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=kX7hmh_ZOO0&feature=plcp]

Z pozdrowieniami

Nieustraszona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.