Strona główna > NWO > Nowa normalność

Nowa normalność

Danske Bank

DanskeBank-ekonomia-zyski-gospodarka-klienciReklama żydo-banksterska – nowa normalność – mówi, co znaczy „normalność” w NWO.

Danske Bank: „Nowa normalność wymaga nowych standardów”

Aż do lutego 2012 r., Danske Bank był własnością jednego z członków elity banksterskiej, Petera Straarupa, który jest członkiem Komisji Trójstronnej i grupy Bilderberg.

Najnowszy spot reklamowy zatytułowany „A New Normal Demands New Standards” jest głęboko niepokojący, i pokazuje nam zaprojektowane przez nich „szaleństwo”, w jakie mamy uwierzyć jako „nową normalność”.

„Normalna” reklama NWO pokazuje nam państwo policyjne, tłumienie wolności słowa, narzucanie transhumanizmu i pranie mózgu dzieciom. Przekaz w tej wiadomości jest taki, że bank rozumie rzeczywistość dzisiejszego ponurego obrazu świata (zaprojektowanego przez lichwokrację NWO).

Oto niektóre rzeczy w reklamie, jakie uważane są za „nową normalność”.

1.Facet rzuca kamieniem w policję w rynsztunku bojowym. Od kiedy jest to normalne? Kiedy mają miejsce takie rzeczy, to oznaka, że demokrację szlag trafił. NIE. To nie jest normalne!

2. Tysiące chińskich robotników upakowanych ciasno, jak kurczęta w chemicznej ubojni high-tech. To są współcześni niewolnicy. NIE. To nie jest normalne!

3.Zdesperowany facet wali parasolem w policję w rynsztunku bojowym. NIE. To nie jest normalne!

4.Banknot dolarowy zaklejający czyjeś usta symbolizuje uciszanie ludzi z pomocą pieniędzy. Czy obecnie system bankowy udaje, że faktycznie rozumie ruch Occupy Wall Street, który oprotestował duże banki? TAK. Znamy te gierki z zakresu kontroli umysłowej!

5. Dzieci podlegają praniu mózgu poprzez gry wideo promujące państwo policyjne. TAK. Znamy te gierki z zakresu kontroli umysłowej!

6. Dziewczynka jest hipnotyzowana przez tablet. TAK. Znamy te gierki z zakresu kontroli umysłowej!

7. Roboty grają w piłkę nożną. TAK, synagogo szatana. Znamy wasz plan dehumanizacji wszystkiego, a to NIE jest normalne!

8. Uśmiech „cichej desperacji” kobiety, która zdaje się mówić „Pomóżcie mi, jestem taka nieszczęśliwa”. TAK. Zrobiliście z nas ludzi wyjątkowo nieszczęśliwych!

Reklamy ze sfery kontroli umysłowej, sponsorowane przez synagogę szatana, zalewają nas potopem słów i symboli, które mówią nam, że to, co NIE jest normalne – jest normalne.

źródło: http://vigilantcitizen.com/ (revised)

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.