Strona główna > NWO > Nowa historia Żydów. Eustace Mullins

Nowa historia Żydów. Eustace Mullins

Niniejsze wydanie NOWEJ HISTORII ŻYDÓW jest jedynym wydaniem autoryzowanym. Pewna organizacja wydrukowała 5 moich książek kilka lat temu i nigdy nie wypłaciła mi ani grosza honorarium. Inna z którą podpisałem kontrakt nigdy nie wypłaciła mi uzgodnionego honorarium. One nawet dodały rozdział bez mojego pozwolenia promując swoją organizację.Czytelnicy, oczywiście, będą myśleć, iż go napisałem. Nie napisałem.

Ekstra egzemplarze można zamawiać ode mnie pod adresem: The International Institute of Jewish Studies, 126 Madison Place, Staunton, Va. 24401, lub Sons of Liberty, P.O . Box 214,Metairie, La. 70004. Eustace Mullins.

O autorze

W wieku 45 lat Eustace Mullins miał za sobą 30 lat stałej działalności jako pisarz, artysta i biznesman. Z pięciu książkami obecnie w druku o sztuce, tematach religijnych i gospodarczych, prowadzi również karierę w biznesie w pełnym wymiarze godzin, i jest znany jako artysta artystów, poważny malarz który przywrócił dystans do sztuki, krajobrazu, i którego obrazy zdobyły wiele nagród. Zdobył też nagrodę za wystawy fotografii, zarówno portretów jak i martwej natury. W biznesie działał jako ekonomista i w PR.

Eustace Mullins jest weteranem Sił Powietrznych USA, przez 38 miesięcy służył w II wojnie światowej.

Urodzony w Wirginii, kształcił się w Waszyngtonie i na Lee University, New York University,Escuela des Bellas Artes, Meksyk, i w Instytucie Sztuki Współczesnej w Waszyngtonie DC. W czasie walki z komunizmem [nieżyjącego] senatora Josepha Mc Carthy’ego był badaczem legislacyjnym i członkiem personelu Biblioteki Kongresu. Był konsultantem w sprawach opodatkowania autostrad dla Amerykańskiego Instytutu Petroleum, redaktorem czasopisma Institutions i dyrektorem redakcyjnym Chicago Motor Club.

Przez 15 lat był redaktorem i pisarzem lepiej znanych konserwatywnych publikacji w USA.Przez wiele lat działał na rzecz uwolnienia poety o nazwisku Ezra Pound z nielegalnego przetrzymywania go w Szpitalu św. Elżbiety w Waszyngtonie DC.

Był pierwszym pisarzem którego książki spalono w Niemczech po II wojnie światowej, kiedy10.000 egzemplarzy jego książki o Federalnej Rezerwie spalił dr Otto John, dyrektor wywiadu Niemiec Zachodnich, kilka dni przed ucieczką do komunistycznych Niemiec Wschodnich.

Klik:

Nowa historia Żydów. Eustace Mullins

Za poświęcenie w udostępnianiu Polakom najodważniejszych dzieł z całego świata, ukłony dla Oli Gordon. Red. W-P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.