Strona główna > NWO > Nowa Ewangelizacja w Watykanie czyli prezentacja Biblii Sodomy i Gomory !

Nowa Ewangelizacja w Watykanie czyli prezentacja Biblii Sodomy i Gomory !

W Watykanie prezentowana jest pierwsza Biblia dla środowisk LGBT.

 

Pierwszą Biblię, przystosowaną dla środowisk LGBT, prezentuje się obecnie w Watykanie. O tymże fakcie informuje Radio Vaticana.

„Jestem bardzo usatysfakcjonowany tym wydarzeniem. W Kościele Katolickim stale wzrasta liczba wiernych. Gdyby moi poprzednicy nie popełnili wcześniej tak wielu błędów to liczba wiernych byłaby znacząco większa. Dzisiaj duchowieństwo ma świetną możliwość usprawiedliwienia się i przeproszenia członków społeczności LGBT, jestem rad, że korzystamy z tej możliwości. Im więcej ludzi zostanie zaznajomionych z Pismem Świętym tym lepiej.” – zapewnił papież Franciszek.

W Biblii dla LGBT-owców zostało istotnie zmienionych bardzo wiele fragmentów oryginalnego tekstu Biblii. Tak więc, przykładowo, Ewa została zamieniona na mężczyznę o imieniu Ew, a ich dzieci Kain i Abel były zaadoptowane. Ponadto z Pisma Świętego usunięto fragmenty dotyczące bratobójstwa i kuszenia przez Węża.

Oczekuje się, że początkowo nowa wersja Biblii będzie opublikowana w nakładzie 200 tysięcy egzemplarzy. W przyszłości brana jest pod uwagę możliwość dodatkowego dodruku i zwiększenia nakładu.

Wcześniej przedostały się do publicznej wiadomości plany Watykanu dotyczące ponumerowania wszystkich księży katolickich.

Za: http://protivkart.org/main/12606-v-vatikane-prezentuyut-pervuyu-lgbt-bibliyu.html

Publikacja: 28.06.2018

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 80 = 85