Strona główna > NWO > Nowa Ewangelizacja – W Republice Dominikany judeochrześcijański duchowniak wzywa do legalizacji dzieciobójstwa w Dominikanie

Nowa Ewangelizacja – W Republice Dominikany judeochrześcijański duchowniak wzywa do legalizacji dzieciobójstwa w Dominikanie

Przedstawiciele Judeochrześcijańskiego Koncernu Watykańskiego NWO rozpoczynają kampanię promowania legalizacji mordowania nienarodzonych dzieci !!!

W oparciu o informację podaną przez katolicki portal www.novusordowatch.org przekazuje się do rozpowszechnienia wiadomość, że duchowniak Judeochrześcijańskiej Sekty Soborowej New World Order w Republice Dominikany wzywa do legalizacji mordowania dzieci nienarodzonych.

JAK JUŻ WIDAĆ STAN SATANIZACJI DUCHOWNIACTWA (IDEOLOGICZNYCH FUNKCJONARIUSZY NEW WORLD ORDER) JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEGO KONCERNU II SODOMORU WATYKAŃSKIEGO OSIĄGA JUŻ NAJNIŻSZE POZIOMY PIEKIELNEJ OTCHŁANI.

Jak podaje w/w portal: „Są jedynie cztery grzechy wołające o pomstę do Nieba: morderstwo, sodomia, uciskanie biednych i zatrzymywanie zapłaty pracownikom. Aborcja, która jest mordem, jest jednym z tych grzechów. W rzeczywistości jest to, prawdopodobnie, najbardziej ohydna i najbardziej niesprawiedliwa postać morderstwa, którą można sobie wyobrazić.

Jednakże nie wzrusza to „ojca” Mario Serrano, jezuickiego kapłana sekty Novus Ordo z Republiki Dominikany. Na video, które zamieścił on na swoim koncie Twitter w dniu 13 lipca, „katolicki kapłan” zadeklarował swoje poparcie dla zbliżającego się kobiecego marszu mającego na celu wprowadzenie legalizacji aborcji w jego kraju, i także zachęcał innych do okazania pomocy kobietom w tej sprawie istotnej dla ich „życia, zdrowia i godności”, jak to reklamowa ulotka przewrotnie podawała:

Towarzyszący wpisowi na Twitter tekst brzmi w tłumaczeniu jak następuje: „Zachęcam was do wspólnego marszu z kobietami dla tej sprawy, która, jak rozumiem, jest słuszna i sprawiedliwa: #Abortion3causales” (ta ostatnia jest hasztagiem dla marszu aborcyjnego ).

W kolejnym wpisie na Tweeter zamieszczonym dnia 15 lipca, ten sam jezuicki demon bluźnierczo zadeklarował: „Dzisiaj maszerowanie w intencji dekryminalizacji #Aborto3Causales (aborcja) oznacza bardzo bliskie przebywanie przy Jezusie, który kocha, towarzyszy i nie potępia ludzi będących w ekstremalnych sytuacjach. Towarzyszę wam z moimi modlitwami od Dajabón „(oryginalny tekst w języku hiszpańskim:” Caminar hoy por la despenalización del # Aborto3Causales está muy cerca del Jesús que ama, acompaña y no condena a las personas en situaciones extremas. „). – koniec przytoczonego cytatu z portalu www.novusordowatch.org.

Poniżej dwie fotografie mordy mordercy nienarodzonych dzieci, co prawda na razie intencjonalnego, bluźniercy i kabalistycznego satanisty, duchowniaka judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego, „ojca” Mario Serrano !

Piekielny „ojciec” Mario Serrano jest niewątpliwie godnym następcą Kuby Rozpruwacza i wybitnym przywódcą duchowym dominikańskich członków koszerno-judeochrześcijańskiego koncernu II Sodomoru Watykańskiego.

Poniżej widoczna jest ilustracja ulotki reklamowej marszu w intencji bezkarnego mordowania nienarodzonych dzieci, który to marsz odbył się dnia 15 lipca o godz. 9:00 czasu miejscowego:

Tekst zacytowany z katolickiego portalu www.novusordowatch.org:

„Według raportu krajowej gazety Diario Libre,  dotyczącego tego skandalu,  pomocniczy „biskup” diecezji w której Serrano pracuje, Jesús Castro Marte, oświadczył, że to co jezuita powiedział na korzyść praw aborcyjnych jest zaledwie jego „osobistą opinią” i nie odzwierciedla stanowiska Towarzystwa Jezusowego. Jaką ulgą jest ta wiedza ! Castro Marte nieustraszenie wzywał Serrano „żeby się zastanowił co mówi”, gdyż jest to sprzeczne z nauką (życie rozpoczyna się wraz z poczęciem), fałszywy „biskup” dowodził i dlatego powinien zaprzestać „ogłupiania” katolików.

To się nikomu już w głowie nie mieści ! Ale oczywiście Club Francis czyli Kościół Jorge Bergoglio, całkowicie to dopuszcza.

Jednocześnie nie obwiniajmy za to tylko Franciszka. Pamiętajmy, że w 2011 roku, kiedy „papież” Benedykt XVI piastował władzę, Watykan odmówił ukarania w jakikolwiek sposób “ojca” Manuela Pousa z Barcelony, Hiszpania, który nie tylko przyznał się ale i nawet chełpił się dostarczaniem środków finansowych dla dwóch kobiet, znajdujących się pod jego opieką, żeby przeprowadziły aborcje.

CAŁA SEKTA VATICAN II JEST PRODUKTEM NAJGŁĘBSZYCH TRZEWI PIEKŁA. „

Za: https://novusordowatch.org/2018/07/jesuit-priest-legalization-abortion/

16.07.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *