Strona główna > Bez kategorii > Nowa ewangelizacja w nurcie nauczania janowo-pawłowo-drugowo-benedyktowo-szesnastowego czyli obrzezaj się samodzielnie

Nowa ewangelizacja w nurcie nauczania janowo-pawłowo-drugowo-benedyktowo-szesnastowego czyli obrzezaj się samodzielnie

bib1

Redakcja StSy, w ramach prowadzonej na skalę globalną „Nowej Ewangelizacji” w nurcie nauczania …(i tak dalej, sami wicie, rozumicie, znacie to ble, ble, ble…), pragnie również skromnie się włączyć do akcji „Tikkun Olam” (naprawianie świata), poprzez popularyzację śfientej ksiengi pod tytułem „Judaizm z plusem dodatnim” (podtytuł-„Ilustrowana Biblia młodych judeochrześcijan”) i gorąco, a nawet entuzjastycznie, zarekomendować tę że śfientą ksiengę  wszystkim judeochrześcijanom, a także jej zakup i pogłębione studia, w zaciszu domowym, skorygowanego, poprawionego i zaktualizowanego tekstu. Zapewniamy, że nie znajdziecie w poprawionym tekście toksycznych nauk kipiących antysemityzmem, ksenofobią i faszyzmem i w związku z tą czystością tekstu, możecie drodzy przyszli czytelnicy, ze spokojem serca i sumienia, czytać do woli. Zaleca się jednak przed czytaniem, najpierw, przyklejenie sobie pejsów liturgicznych, włożenie na głowę mycki (w braku takowej można użyć berecika ale z obciętą antenką) i odśpiewanie pieśni „Barka”. Plusem dodatnim byłoby czytanie przy świetle menory ale na etapie pierwszym można ten plus dodatni pominąć. Uspokajamy, że nie jest to plus ujemny. W przypadku wystąpienia objawów znużenia (symptom pomroczności jasnej) należy uczynić przerwę, odśpiewać pieśń „Barka”, posilić się „Gefilte fisz” (może być wędzona makrela, zakupiona w hipermarkecie, nadziana czosnkiem i cebulą, co zapewnia koszerność na poziomie wstępnym) i siedząc na podłodze w pozycji kwiatu lotosu śpiewająco pomruczeć „Szema israel”. Po takim odpoczynku, czas określa się indywidualne, należy przystąpić do części numer dwa. I tak dalej i tak dalej. Należy powtarzać aż do skutku. Sukces zapewniony!!! Nadejdzie z pewnością moment nieprzepartego pragnienia miłosnego zespolenia się ze ” strasznymi braćmi w wierze”. Kiedy ten moment nastąpi wystarczy jedynie dokonać uroczystego obrzędu obrzezania, samodzielnie i w zaciszu domowym. Jeśli drogi miłośniku judaizmu zaczniesz w trakcie rzeczonego obrzędu skowyczeć „Aj, waj!, aj, waj!” a jeszcze dodasz spontanicznie „giewałt, giewałt!, oznaczać to będzie, że jesteś już „straszny brat w wierze” i jesteś zbawiony czyli czekają na cię duże piniendze. Więc się nie ociągaj i wykuj swój świetlany los poczynając od zakupu zarekomendowanej śfientej ksiengi.

Judeochrześcijanie, którym udaje się posiadać dzieci i potrafią zapewnić im przetrwanie biologiczne, mogą swoje dzieci również nowoewangelizować z użyciem śfientej ksionżeczki zatytułowanej „Minibiblia czyli o ekologicznym, zielonym wężyku (owsiku?) w zawiązku partnerskim”. Także sukces zapewniony!!! Patrz poniżej.

bib2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.