Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Nowa Ewangelizacja : Sodomia jest darem Boga !!!

Nowa Ewangelizacja : Sodomia jest darem Boga !!!

„Sodomia jest darem od Boga!” – tak naucza najnowszy nominat Bergoglio, Timothy Radcliffe.

a99

Timothy Radcliffe – czy to jest czołowy profesor demonologii i proktologii judeochrześcijańskiego koncernu soborowego?

———————————————————————————————————————————–

Drodzy ojcowie TRADITIO! W dniu 3 grudnia 2016 roku, Timothy Radcliffe został mianowany przez Bergoglio na stanowisko konsultora jego Papieskiej Rady Sprawiedliwości (sic!) i Pokoju (Iustitia et Pax). Kim jest Timothy Radcliffe? Jest jednym z najbardziej radykalnych propagatorów zboczeń jakie neo-kościół wyhodował w sobie. Przez około dekadę był on Mistrzem Generalnym przegniłego, neo-kościelnego Zakonu Braci Kaznodziejów (Dominikanie).

Radcliffe utrzymuje, że sodomia jest darem od Boga i, że ci, którzy ją zwalczają powinni być wykluczeni z neo-kościelnych seminariów!!!

Jest on tak wściekły jak tylko można sobie wyobrazić. Jest on jak pit bull, który znalazł się w żłobku. Takim sposobem durnowate nadzieje neo-kościelnych neo-konserwatystów po raz kolejny zostały pogrzebane! Czy oni kiedykolwiek zrozumieją i wydostaną się z tego absolutnie heretyckiego neo-kościoła kierując się wskazaniem Naszego Pana: „wychodząc precz z domu albo z miasta, otrząśnijcie proch z nóg waszych” (Ewangelia wg Świętego Mateusza 10:14)?

Ostatnio Bergoglio wymienił większość członków (soborowej) Kongregacji Kultu Bożego i w dalszym ciągu wymienia na złamanie karku neo-biskupów, w jego mniemaniu neo-konserwatywnych, na swoich radykalnych marksistowskich i modernistycznych kolesiów.

Mogę udokumentować na podstawie moich szczegółowych badań, że Bergoglio wymienia neo-biskupów dużo szybciej niż jakikolwiek inny neo-papież. W wielu przypadkach on wysadza ich z siodła zanim zdołają zdmuchnąć ostatnie świece na torcie z okazji 75 dnia urodzin. Dosłownie!

W jednym z ostatnich przypadków „konserwatywny” neo-biskup został właściwie wymieniony dokładnie w dniu kiedy ukończył 75 lat. W kilku innych przypadkach neo-biskupi dostają swoje wypowiedzenia po upływie okresu od 3 do 6 tygodni od chwili osiągnięcia wieku 75 lat. W kilku przypadkach Bergoglio wymienia ich nawet zanim osiągną wiek 75 lat.

Tymczasem Bernie Fellay, przełożony-dyktator neo-FSSX (przed przejęciem przez „ciemność”, dawniej, to było Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X założone przez arcybiskupa Marcela Lefebvre’a – tłum.) ciężko pracuje żeby wynegocjować układ z tymi bolszewikami. Ale ostatnio nie było żadnego „miłosierdzia” dla Fellaya i dla jego neo-FSSPX, które porzuciło pierwotne i tradycyjne zasady arcybiskupa Lefebvre’a z okresu kiedy zakładał on Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X. Spodziewano się, że soborowy Rzym „uzna”, że fellayowskie „msze” spełniają niedzielny obowiązek katolików. Ale nawet takiego okruszka Bergoglio nie podarował na koniec swojego fałszywego „Roku Miłosierdzia”!!!

a0

Tylko dwa szachraje a rejwach? To geszeft wy szmendryki! Sy git!

——————————————————————————————————————————

Fellay będzie musiał podpisać piekielny układ bez szemrania, godząc się na wszystkie warunki, używając zamiast atramentu własnej krwi. Żadnych więcej ustępstw nie będzie na rzecz katolickiej tradycji ze strony tego neo-papieża, jak i jego fagasa, szefa neo-kościelnej kongregacji doktryny judeo-wiary, neo-kardynała Gerhardta Mullera. SATIS! (Wystarczy!) Kiedy tylko Fellay podpisze układ zdrady i sprzedaży neo-FSSPX to neo-kościoł nie będzie nawet dłużej udawać, że jest katolicki!

aa

Neo-kardynał Gerhardt Muller również jurność tęgą wykazuje! Jego księgą nie jest Homo-sutra, jest nią Chama-sutra!

a

Proktolog Tim Radcliffe na wykładzie w loży podczas wykładu na temat watykańskich technik homo-sutry?

a20

Ekskluzywna informacja dla www. traditio.com

From: Peter, the TRADITIO Network’s Canadian Correspondent

UWAGA! Czytelnicy zainteresowani problematyką dotyczącą przyczyn dewastacji i niszczenia Kościoła Katolickiego powinni zapoznać się z zawartością poniższego portalu katolickiego.

http://chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) : http://www.traditio.com/comment/com1612.htm

Data publikacji: 9.12.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *