Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Nowa Ewangelizacja – Diabelski żłóbek Dziecięcia Jezus !!!

Nowa Ewangelizacja – Diabelski żłóbek Dziecięcia Jezus !!!

Popatrzcie tylko na bluźnierczy „żłóbek” w którym siedzi (!) Dzieciątko Jezus!!! Łódka dla muzułmańskich najeźdźców i sodomska flaga tęczowa dla niemowlęcia Zbawiciela!!! Tajemnica nieprawości w działaniu !!! „Ave Satana” – wrzeszczy soborowe duchowniactwo, ideologiczni funkcjonariusze Nowego Porządku Świata !!!

a8

„Arcybiskup” Matteo Maria Zuppi, rzekomo „konserwatywny” orędownik Summorum Pontificum, odprawił dwie novus’owe „msze” na Boże Narodzenie. Jedną na stacji kolejowej w Bolonii (Włochy) a drugą w bolońskiej katedrze.

Rzekomo tradycjonalistyczne, katolickie Bractwo Kapłańskie Świętego Piotra (FSSPX) przyjaźnie wzięło udział w jego „mszy” za zapomnianych, odrzuconych, jakby powiedział Franciszek, z łódką dla „uchodźców” i tęczową, sodomską flagą podłożoną pod Dzieciątko Jezus, symbolizujące pewne i/albo wszystkie następujące elementy: siedem talmudycznych praw noachickich, pokój, sodomici i inni degeneraci. Nigdy nie ma pewności czy Zuppi nie jest członkiem para-judeomasońskiego stowarzyszenia „Wspólnota Sant’ Egidio”.

Zuppi był mianowany przez fałszywca-„konserwatystę”, potomka rabinów, Ratzingera-Taubera, którego zwano Benedyktem XVI, i został awansowany do stanowiska „arcybiskupa” przez radykalnego, judeofilskiego rewolucjonistę Jorge Bergoglio, zwanego Franciszkiem.

Cała ta sprawa przypomina o Don Paolo Tondelli, z kurii Novellara (Włochy), kiedy w jego kościele Szopka Bożonarodzeniowa, w 2013 roku, miała dwóch Św. Józefów a nie miała Najświętszej Maryi Panny, co było zainspirowane słowami Bergoglio: „Kim jestem ażeby osądzać?”.

a88

Można zadrżeć na samą myśl o tym jakie brednie wydalał z siebie Zuppi podczas judeochrześcijańskiego ględzenia.

a888

„Arcybiskup” Matteo Maria Zuppi i Bergoglio.

Zrzuty ekranu pochodzą z tego video.

source for video: facebook, @Ètvrete7 Bologna, 25 December 2016

Patrz także http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-kosciol-czekaja-przesladowania-2016-08

Na podstawie: blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/12/look-at-crib-infant-christ-child-is.html

Data publikacji: 27.12.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *