Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Nowa ewangelizacja czyli żydomasoneria jawnie satanizuje soborowców

Nowa ewangelizacja czyli żydomasoneria jawnie satanizuje soborowców


Żydomasoneria pewna swego zwycięstwa i zupełnej obojętności religijnej tzw. judeochrześcijan już nie ukrywa przed oczyma zwiedzionych mas kto jest panem tego świata. A masy wychodzą z założenia, że w „coś” trzeba wierzyć więc wierzą w Bergoglio, namiestnika sił mroku, porzucając Jezusa Zbawiciela. Jak to się mówi „na bezrybiu i rak ryba”. Ale przekonajmy się sami o słuszności tego stwierdzenia. Patrz poniżej.

Czy estradowo-rozrywkowa „zakonnica” judeochrześcijańskiej sekty soborowej, Suor Cristina, wykonuje żydomasoński uścisk dłoni?

a70

Żydomasoneria używa różnych uścisków dłoni, które pozwalają jej członkom wzajemnie się rozpoznać. Jednym z takich uścisków jest ten, którym, tak zwana, soborowa „zakonnica”, Suor Cristina ściska dłoń Bergoglio, fotografia powyżej, podczas ich spotkania na Placu Świętego Piotra w dniu 10 grudnia 2014 roku. Trzyma przez pewien czas swój palec w ten charakterystyczny sposób na bergogliańskim nadgarstku. Czy jest ona żydomasonką i sprawdza reakcję Bergoglio? A może to tylko przypadek? Skłaniając się ku pierwszej hipotezie możemy zauważyć, że jej sposób bycia charakteryzuje się tym, że ma ona we zwyczaju używać palców do przesyłania symbolicznych wiadomości dla swojej widowni, fotografie od drugiego do czwartego poniżej.

W rzędzie piątym, z kolei, widzimy na fotografii Bergoglio, który po żydomasońsku ściska dłoń swojego argentyńskiego kolegi, Carlosa Jose Nanez, judeochrześcijańskiego soborowego neo-„arcybiskupa” Cordoby. Fotografie szósta i siódma, od góry, ukazują znanych żydomasońskich polityków ściskających sobie dłonie w ten sam sposób, po żydomasońsku, rozpoznając się wzajemnie. W każdym wypadku, to spotkanie było sposobem Bergoglio na okazanie swojego poparcia rozrywkowo-rock’owej pseudo-„zakonnicy”, która wzbudza, co najmniej, kontrowersje nawet wśród wielu członków judeochrześcijańskich środowisk soborowych.

a71

a82

No, no, niewątpliwie jest to judeochrześcijańska lucyferianka soborowa. Co za namiętność i ortodoksja! Brawo Cristina! Bis!

a80

Pełne zaangażowanie w robocie po linii nowej ewangelizacji! Trzeba przyznać, że Cristina to zaangażowana robotnica na ściernisku Lucyfera! Co za ekspresja i głębia wiary!

a81

Pełne radości, także judeochrześcijańskie, „sistersy” soborowe kibicują Cristinie! Pan Lucyfer swoich nie porzuca. Do czasu. A na razie nowa ewangelizacja pruje odmęty świata z prędkością „cała naprzód”.

a72

BERGOGLIO CHWALONY PRZEZ MASONERIĘ

Wielka Loża Masońska Filipin wykupiła całą stronę gazety „The Philippine Daily Inquirer” (jednej z największych gazet Filipin) w numerze z dnia 16 stycznia 2015 roku, aby powitać mrocznego Bergoglio.

Patrz także:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-pozdrawia-judeochrzescijan-rogami-diabla-2015-01

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomasonski-frankenchurch-natchniony-duchem-swiata-2013-10

http://wolna-polska.pl/el-diablo-pokazuje-rogi-diabel-nadal-dziala

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A610-Chris.htm a także z innych źródeł internetowych

Data publikacji: 25.01.2015

Opracowanie: GREGORIUS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *