Strona główna > NWO > Nowa Ewangelizacja czyli muzułmański Ramadan w watykańskim stylu !

Nowa Ewangelizacja czyli muzułmański Ramadan w watykańskim stylu !

Emerytowany „biskup” miasta Pinerolo uroczyście świętuje muzułmański post Ramadan. Miasto Pinerolo, leżące 30 mil na południowy zachód od Turynu (Włochy), było miejscem wielkiego wydarzenia międzyreligijnego w minionym miesiącu maju i w początkach czerwca bieżącego roku kiedy emerytowany „biskup” Pier Giorgio Debernardi wziął udział w świętowaniu muzułmańskiego postu Ramadan.

Muzułmanie wspomnianego miasta odmawiają swoje modlitwy w miejscowym gimnazjum do czasu kiedy uzyskają środki na budowę swojego meczetu.

„Biskup” Debernardi udał się do tego ośrodka modlitewnego ażeby wychwalać tam ich fałszywego boga i utwierdzić uczestniczących muzułmanów w ich błędach religijnych. Jest to absolutnie przeciwne w stosunku do tego co nasz Pan, Jezus Chrystus, nakazał apostołom by czynili.

Nie ma w tej informacji nic zaskakującego ponieważ celem „kościoła” soborowego jest pozbycie się wszystkiego co mogłoby przypominać Wiarę Katolicką i zastąpić ją pan-religią, która byłaby zgodna z Nowym Porządkiem Świata.

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A839-Debe.htm

Data publikacji: 30.06.2019

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.