Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Nowa Ewangelizacja czyli LGBT-yzacja

Nowa Ewangelizacja czyli LGBT-yzacja

Judeochrześcijański neo-„kościół” soborowy otwiera szkołę dla transgenderowanych ludzi rozszerzając jednocześnie pojęcie „pro-life” na promocję obrony LGBT.

Tia Michelle Pesando, the world’s first hermaphrodite Roman Catholic consecrated maiden, has written a book — Why God Doesn’t Hate You — that spells out how everyone is loved, regardless of sexual identity.
Tia Michelle Pesando, pierwszy w świecie hermafrodyta, który został wyświęcony przez Kościół Rzymsko-Katolicki jako dziewica, napisał książkę ” Why God Doesn’t Hate You”, która opowiada jak każdy jest ukochany, bez względu na tożsamość płciową.

Czy to on czy ona? Tia Pesando, jawny hermafrodyta (transseksualista)  z mężczyzny kobieta, jest na dobrej drodze żeby zostać w zakonnicą judeochrześcijańskiego neo-kościoła soborowego w London, prowincja Ontario (Kanada). Neo-kościelne siostry Zgromadzenia Matki Karmelu zaoferowały swoje zabudowania ludziom o zmienionej płci (transgenderowcy) aby mogli sobie pofolgować. 

Bergoglio, który sam jest pobłażliwy w kwestiach aborcji, jest bardzo twardy w popieraniu perwersji w swoim obrzydliwym, antykatolickim, niemoralnym neo-papiestwie.

Czy moglibyście sobie wyobrazić nagłówek taki jak ten jeszcze przed II Anty-soborem Watykańskim (1962 – 1965)? Czy moglibyście sobie wyobrazić nagłówek taki jak ten nawet 4 lata temu, zanim marksistowski neo-papież Franciszek – Bergoglio nie objął dumnie neo-papiestwa? Teraz już posunął się dalej, poza jego skandaliczne „Kim jestem aby sądzić?”. Teraz już otwarcie pochwala on niemoralność najgorszego rodzaju, która jest w sprzeczności z prawem naturalnym.

W połowie grudnia 2016 roku neo-„kościelne” „siostry zakonne” ze Zgromadzenia Matki Karmelu zaoferowały swoje budynki do wykorzystania przez transseksualistów. Judeochrześcijański neo-„kościół” uczynił tak dopiero po tym jak pięćdziesięciu właścicieli budynków, stosując się do moralności chrześcijańskiej, odmówiło wynajęcia swoich budynków na cele tej perwersji seksualnej.

Jeden z działaczy transseksualistów powiedział, że: „(neo) kościół był bardzo przychylny i pomocny dla transseksualistów” (Pewne informacje do tego materiału zostały zaczerpnięte z Catholic World News).

a99

To jest mały brudny sekrecik, nieznany szerszym rzeszom judeochrześcijańskich mas soborowych, że kierowany przez Bergoglio neo-„kościół” teraz już oficjalnie włącza aktywność homoseksualną, lesbijską, biseksualną, transseksualną, transgenderową i inną perwersyjną aktywność w organizacje ruchu „Pro-Life” sponsorowane przez judeochrześcijańskich neo-„biskupów”. Judeochrześcijański neo-„kościoł” soborowy mobilizuje swoich „kapłanów”, „siostry zakonne” i laikat do promocji tych perwersji seksualnych. Tymczasem zbrodnie sodomii, gwałtów, seksualnych napaści na dzieci. trwają w dalszym ciągu z niesłabnącą siłą pod zarządem obrzydliwego, antykatolickiego Bergoglio!

Słowo od www.traditio.com:

„Prawdziwi katolicy, my, ojcowie TRADITIO, stale ostrzegaliśmy przed stosowaniem niejednoznacznego określenia „Pro-Life” i zalecaliśmy używanie wyrazistego określenia „anty-aborcyjny”. Problem z określeniem „Pro-Life” jest tego rodzaju, że w latach 1990-tych został on zawłaszczony przez liberałów walczących z karą śmierci. Teraz został on skradziony przez działaczy LGBT”.

Patrz także: http://www.phatmass.com/phorum/topic/134969-transgender-woman-prepares-to-enter-carmelite-convent/

Kościół w indyjskim stanie Kerala tworzy grupy wsparcia dla transseksualistów ! 

Cochin, Indie – Kościół w indyjskim stanie Kerala utworzył grupę wsparcia złożoną z księży, zakonnic i świeckich ażeby odpowiedzieć na pasterskie potrzeby transseksualistów, donosi UCANEWS.COM.

a8

Członkowie (?!) społeczności LGBT na wiecu protestu 21.10.2016 w Bangalore, India, z plakatami wzywającymi do akceptacji wszelkich perwersji! Czy to także pewna forma Nowej Ewangelizacji ?!

——————————————————————————————————————————-

Założony w Cochin (Indie), pod egidą „Pro-Life Support”, ruch globalnej służby społecznej w łonie Kościoła,to inicjatywa znacząca jakoże jest jedną z niewielu programów pomocowych dla społeczności transseksualistów świadczonych przez instytucjonalny Kościoł Katolicki w Indiach.

„Cały Kościół ma wielką rolę do odegrania” – powiedział ojciec Paul Madassey, ktory jest odpowiedzialny za ruch wsparcia „Pro-Life” w Radzie Biskupów Katolickich. Zauważył on także, że papież Franciszek mówił o potrzebie „duszpasterstwa dla społeczności LGBT”.

a02

My, hindu katoliki, wiemy, że LGBT to gut geszeft.

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

“Church in Kerala state forms support group for transgender people”

Data publikacji: 6.01.2017

SUPLEMENT

WATYKAŃSKI CYRK CZYLI ŚWIĘTY, LEWITUJĄCY STOLIK POD WPŁYWEM CZARÓW CZARNOKSIĘŻNIKA BERGOGLIO. W SEKCIE CORAZ ŚMIESZNIEJ I WESELEJ BO DIABEŁ MA JEDNAK POCZUCIE HUMORU!!! OCZYWIŚCIE W KWESTII JUDEOCHRZESCIJAŃSKIEJ SEKTY SOBOROWEJ !

a1

a4

Na podstawie: portal katolicki(nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1701.htm

Data publikacji: 5.01.2017

Opracowanie GREGORIUS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *