Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Nowa Ewangelizacja czyli Bergoglio wydala : ” Jezus zachowuje się trochę jak przygłup „

Nowa Ewangelizacja czyli Bergoglio wydala : ” Jezus zachowuje się trochę jak przygłup „

Bergoglio, znany także jako Franciszek „pokorny”, raczył wydalić z siebie następny produkt nowoewangelizacyjnej nauki, powiedział mianowicie, że „Jezus zachowuje się trochę jak przygłup”, co, nota bene, zgodne jest z satanologiczną linią judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, niewyczerpanego w bluźnierstwach!

Portal „callmebergoglio.blogspot.com”: Jesteśmy winni naszym czytelnikom ogromne przeprosiny za to, że w poprzednim poście w sposób niezamierzony podaliśmy nieprawdziwe słowa Franciszka według których Franciszek powiedział, że „Chrystus był brudny, upadł moralnie i zachowywał się jak głupiec !!! „ Doszło teraz do naszej świadomości, że to co powiedział Franciszek jest o wiele gorsze i poniżej podajemy nasze objaśnienie”.

a

Media, które były obecne podczas przemówienia Franciszka adresowanego do diecezji rzymskiej (16 czerwca 2016 roku) i ci, którzy relacjonowali to przemówienie, napisali, że Franciszek powiedział: „I Jezus trochę jakby odgrywa głupca, czas ucieka, pisze na ziemi…”, podczas gdy, w rzeczywistości, Franciszek powiedział: „A Jezus zachowuje się trochę jak przygłup, czas mija, pisze na ziemi…”

Jak odnotował to Sandro Magister w artykule „Tak wiele błędów, Wasza Świątobliwość. A niektóre podkreślone na czerwono” ( So Many Errors, Your Holiness. And Some Marked With Red) watykańscy cenzorzy wkroczyli i upewnili się, że oficjalny transkrypt przemówienia został zmieniony w kwestii rzeczywistego słowa „scemo” wypowiedzianego przez Franciszka na mniej obraźliwe włoskie słowo „tonto”.

a

Jak już wielokrotnie przedtem donosiliśmy na tym blogu, Franciszek powiedział: 

„Ciągle składam oświadczenia, wygłaszam homilie. To jest właśnie MAGISTERIUM. To jest właśnie to co ja myślę a nie to co media mówią, że ja myślę. Sprawdźcie to. To jest bardzo jasne.”

aa

„Jezus zachowuje się trochę jak przygłup”

Teraz kiedy już wiemy, że twierdzenie, że „Jezus zachowuje się trochę jak przygłup” jest częścią MAGISTERIUM (oficjalne i nieomylne nauczanie Kościoła Katolickiego – tłum.), to powinno się poświęcić trochę czasu na przeczytanie reszty artykułu Sandro Magister’a ze strony ChiesaEspresso żeby dowiedzieć się co jeszcze jest częścią „MAGISTERIUM”.

aaa

aa1

Marranie przy pracy w Watykanie

Na podstawie blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/10/francis-humble-said-jesus-sort-of-plays.html

Data publikacji: 19.10.201

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *