Strona główna > NWO > Nowa broń zagłady. Bill Gates Foundation finansuje utworzenie radiowej antykoncepcji dla kobiet

Nowa broń zagłady. Bill Gates Foundation finansuje utworzenie radiowej antykoncepcji dla kobiet

Naukowcy pracują nad urządzeniem, które będzie mogło wstrzykiwać środek antykoncepcyjny w organizm kobiety przez 16 lat. Według zamysłu wynalazców, można będzie je wyłączyć, zmniejszyć dawkę leku lub zmienić tryb podawania substancji. I to wszystko będzie możliwe za pomocą pilota.

a

Antykoncepcja nowej generacji jest opracowywana przy wykorzystaniu środków z charytatywnej fundacji Bill & Melinda Gates Foundation. Informuje o tym The Verge. Według gazety, mówimy o urządzeniu, które po implantacji będzie działało przez 16 lat.

Po otrzymaniu sygnału z zewnątrz, na przykład przy naciśnięciu guzika na specjalnym pilocie, ciało otrzyma porcję środka antykoncepcyjnego. Albo urządzenie automatycznie wstrzyknie substancję w określonych godzinach i dniach.

Należy zauważyć, że rozpracowywaniem radiowego leku zajmuje się amerykańska firma MicroCHIPS z Massachusetts. Oczekuje się, że testy urządzenia rozpoczną się w 2015. W przypadku sukcesu podczas testu zostanie ono wprowadzone na rynek w 2018 roku.

Oczekuje się, że urządzenie będzie wielkości 20 x 20 x 7 milimetrów. Będzie wszczepiane pod skórę w okolicy pośladków, ramion lub brzucha i, w zależności od wybranego programu, okresowo wysyłać określoną dawkę leku do krwi.

Dodatkowo, kobieta może po prostu wyłączyć urządzenie. Przewidziana jest również możliwość do zdalnego sterowania urządzeniem. Na przykład, lekarz będzie miał wpływ na zdalną suplementację.

Źródło: http://3rm.info/48741-fond-billa-geytsa-finansiruet-sozdanie-radioupravlyaemogo-kontraceptiva-dlya-zhenschin.html

Tłumaczenie: Olga Ka

http://russian.rt.com/article/39872#ixzz36tHQKMzc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *