Strona główna > Świat > Norweska pisarka radzi uciekać do Polski. Wszystko przez imigrantów

Norweska pisarka radzi uciekać do Polski. Wszystko przez imigrantów

Zamachy terrorystyczne i islamizacja Zachodu sprawia, że Polska wyróżnia się na kontynencie jako bezpieczne miejsce. Norweska pisarka Hege Storhaug radzi nawet, aby Europejczycy uciekali przed terrorystami właśnie do Polski. Jak przyznała, sama na starość planuje tak zrobić.

a

„Bardzo często spotykam się z pytaniami od osób i z lewicy, i z prawicy – od normalnych osób, nie żadnych wariatów – dokąd radziłabym im wyjechać. Mówię im, że bardzo poważnie myślę o Europie Wschodniej jako miejscu, gdzie za kilka lat przeniosę się na emeryturę. Latem zamierzam wyruszyć w drogę samochodem i sprawdzić Polskę, jak i Węgry” – powiedziała pisarka w rozmowie z portalem wp.pl.

Kobieta opowiada, jak bardzo zmieniło się Oslo od lat 80-tych.

„To się zdarzyło w Europie Zachodniej, może się zdarzyć i w Europie Wschodniej. Przez 25 lat mieszkałam w Oslo, na szczęście już się wyprowadziłam. Kiedy mieszkałam tam na przełomie lat 80. i 90., nie widać było na ulicach kobiet z zasłoniętymi twarzami” – mówi.

Dostrzegła również, że więcej kobiet w chustach można spotkać w Oslo niż w Pakistanie.

„Dziewczynki, roczne i dwuletnie dziewczynki, chodzą w chustach. Nie widziałam tego w Pakistanie, a widzę w Oslo. W Oslo widać coraz więcej mężczyzn w tradycyjnych arabskich białych strojach, widać coraz więcej salafitów z brodami. Półtora roku temu nasze służby alarmowały, że w całej Norwegii są sympatycy Państwa Islamskiego. Co to znaczy? To znaczy, że postępuje islamizacja, coraz szybsza islamizacja. I nie skończy się, póki politycy czegoś z tym nie zrobią. Dlatego wizyta w Warszawie jest dla mnie wspaniałym przeżyciem: nie widać zasłon na twarzach i salafickich strojów” – wyjaśnia Storhaug.

Pisarka zawsze uważała się za osobę o poglądach lewicowych, jednak musiała zmienić swoje podejście.

„Zawsze uważałam się za osobę lewicową, troszczącą się o dzieci, środowisko, kobiety, ludzkość. A tutaj okazało się, że lewicowe osoby nie interesują się losem kobiet i dzieci muzułmańskich w Norwegii. Kompletnie nic ich to nie obchodzi. No i tak zaczęłam się odsuwać od lewicy” – wyznała pisarka.

Źródło: https://ndie.pl/norweska-pisarka-radzi-uciekac-polski-imigrantow/

https://www.youtube.com/watch?v=DQB8ow01Zdo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *