Strona główna > NWO > Apokalipsa > Norwegia nauczy dzieci kazirodztwa

Norwegia nauczy dzieci kazirodztwa

a2,22Norwegia nauczy dzieci kazirodztwa. „Kazirodztwo”…Przedmiot o takiej nazwie będzie obowiązkowy we wszystkich szkołach Norwegii. Niedawno poinformowała o tym fakcie minister ds. dzieci i równości płci (gender) Norwegii, Inga Marte Thurdkildsen, w norweskiej telewizji ogólnokrajowej.

KAZIRODZTWO- Obcowanie płciowe z osobą blisko spokrewnioną.

Jak informuje Biuro Prasowe Międzynarodowego Ruchu Społecznego „”Russkije Matieri”, podstawą szkolnego przedmiotu „kazirodztwo”, będzie program przetestowany już w jednej ze szkół prowincji Vestfold. Minister ds. dzieci i równości płci (gender) Norwegii zamierza wprowadzić nowy przedmiot do szkół całego kraju w najbliższej przyszłości. 29 maja 2013 roku norweska minister ds. dzieci i równości płciowej Inga Marte Thurdkildsen, po wizytacji lekcji kazirodztwa w drugiej klasie szkoły podstawowej w miejscowości Presterede (Norwegia) oświadczyła w norweskiej telewizji państwowej, że już w najbliższym czasie upowszechni te lekcje we wszystkich szkołach kraju.

Minister ds. dzieci pani Thurdkildsen.

Minister poważnie uważa, że wszystkie dzieci kraju powinny już w szkole podstawowej przejść odpowiednią edukację seksualną. Głównym zadaniem, jak rozumie je ta urzędniczka, jest złamanie tabu i natychmiastowe wprowadzenie tego przedmiotu do wszystkich młodszych klas. „W Norwegii istnieje społeczna tradycja kazirodztwa i my powinniśmy zdecydować się na mówienie o tym z dziećmi od pierwszej klasy”- uważa minister. Zażądała ona także przygotowania w najbliższym czasie nauczycieli-specjalistów w przedmiocie kazirodztwa, dla wszystkich szkół Norwegii. Czy można dziwić się, że w tym kraju tak źle odnoszą się do dzieci, zwłaszcza z rodzin mających rosyjskich rodziców? Ci rodzice nie chcą uczestniczyć w norweskim systemie „wychowania” i starają się uchronić dzieci przed podobnymi „lekcjami”. My w Rosji możemy dostać,  jak niektóre kraje europejskie, Finlandia, Holandia i Norwegia, obowiązkowe nauczanie seksualne dzieci. I jeżeli rodzice nie pozwolą nauczać swego dziecka bezpiecznego seksu to może stanąć kwestia pozbawienia ich praw rodzicielskich. Pogląd Zachodu na przyszłość Rosji jest ustalony: minimum ludności i maksimum surowców. Kraj o statusie normalnej kolonii. To niedopuszczalne żeby szkoła stała się miejscem degenerowania dzieci. I jeżeli jest nam droga przyszłość naszych dzieci, naszych tradycyjnych moralnych i rodzinnych wartości to my nie mamy prawa do kapitulacji przed złem.

Nikołaj Toliepniew

Za: http://dsnmp.yomu.ru/v-norvegii-nauchat-detey-intsestu/

Data publikacji: 1.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

67 − = 65