Strona główna > Bez kategorii > “Norma” putinizmu: parlamentarzyści-pedofile

“Norma” putinizmu: parlamentarzyści-pedofile

źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=55505

 55505

Napis na obrazku mówi: Deputowani “Jedra”* – pedofile. A czy wobec nich też stosowana będzie chemiczna kastracja?

*Jedro – Jedinaja Rossija, partia towarzysza Szełomowa

przygotował: Pluszowy Miś

Od razu dwaj rosyjscy deputowani zostali postawieni przed sądem w sprawach karnych dotyczących zarzutów napaści seksualnej. Jeden z podejrzanych o pedofilię okazuje się parlamentarzystą narodu wybranym z regionu Kuzbasu, drugi zaś z regionu Briańskiego. Obaj prawodawcy działali jednakowo, wabiąc nieletnich do swoich samochodów.

Parlamentarzystę z regionu Kemerowskiego będą sądzić w Kraju Ałtajskim, o czym donosi oficjalna witryna:

http://www.sledcom.ru/news/303331.html

Według śledczych, w czerwcu 2011 roku, członek Rady Deputowanych Ludowych jednego z okręgów miejskich Kemerowskiej obłaści odwiedzał matkę w malej miejscowości regionu Smoleńskiego. “Pod pretekstem zakupu słodyczy, zaprosił 9-letnią córkę sąsiadów, aby wsiadła do samochodu, gdzie dokonał wobec dziecka napaści o podłożu seksualnym” – powiedziano w komunikacie prasowym.

Ponadto, w ciągu roku deputowany próbował ponownie podjąć w stosunku do innej dziewczynki niezgodne z prawem czynności, ale dziecko okazało zdecydowany opór, ugryzło  ustawodawcę w palec i uciekło.

A w lipcu 2012 r. oskarżony dopuścił się napaści seksualnej wobec 7-letniej dziewczynki sąsiada.

Poseł nie przyznaje się do winy. “Dodatkowo okazało się, że ze strony jego obrońcy była wywierana presja na świadków i prawnych przedstawicieli pokrzywdzonych dzieci, –  podkreśla się w komunikacie prasy. Faktycznie ze strony prawnych przedstawicieli ofiar wszczęta została wobec adwokata sprawa karna, która jest obecnie badana w wydziale śledczym”.

Samego posła oskarżono na podstawie art. 132 par. 4 lit. “b” (napaść na tle seksualnym popełniona wobec osoby poniżej czternastego roku życia – 2 czyny) oraz art. 30 par. 3 w związku z art. 132 par. 4 lit. “b” (usiłowanie popełnienia napaści na tle seksualnym wobec osoby poniżej czternastego roku życia) kodeksu karnego FR.

“W śledztwie zebrano wystarczające dowody, w związku z czym akt oskarżenia skierowano do sądu w celu rozpatrzenia sprawy”, – podsumowano w doniesieniu.

Również w regionie Briańskim wszczęto sprawę przeciwko 62-letniemu mieszkańcowi miejscowości Klimovo, którym jest deputowany Czurowiczeskoj Rady Deputowanych Ludowych obwodu II rejonu Klimovskiego.

Według śledczych, pod koniec sierpnia 2012 r. podejrzany dopuścił się gwałtu na nieletniej mieszkance rejonu Starodubskiego. W tym przypadku sprawca działał w ten sam sposób, jak jego odpowiednik z Kuzbasu: pedofil zwabił dziecko na siedzenie swojego samochodu.

Po zatrzymaniu deputowany oskarżony został z art. 131 par. 3 lit. „a” kodeksu (gwałt na nieletnim).

Dodajmy do tego tylko, że nazwiska polityków-pedofilów nie zostały ujawnione opinii publicznej.

putin-pedofil

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.