Strona główna > Świat > Niszczyciele świata już gotowi

Niszczyciele świata już gotowi

Feinstein

179713815-1024x679Niszczyciele US Navy, Air Force B-2 i bombowce B-52; wszystko gotowe. Panie i Panowie, jesteśmy na krawędzi wojny nuklearnej. Czy już czas rozpocząć III WŚ?

Podżegacz wojenny, izrahellska kryminalistka w roli senatora USA, Dianne Feinstein. Na zdjęciu podczas rozmowy z dziennikarzami po zakończeniu posiedzenia za zamkniętymi drzwiami członków Senatu i Izby Reprezentantów 6 września. Prezydent Obama ma wygłosić przemówienie do narodu na temat Syrii z Białego Domu we wtorek. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

Waszyngton: Kluczowe dokumenty odzwierciedlają fakt, że administracja Obamy jest zdeterminowana, aby uderzyć na Syrię i prawdopodobnie nastąpi to we wtorek, gdy prezydent oznajmi ten fakt przed narodem.

Według krążących informacji co najmniej cztery niszczyciele marynarki wojennej czekają na rozkaz rozpętania piekielnego wręcz walnięcia rakietami Tomahawk, gdy jednocześnie bombowce dalekiego zasięgu, B2 i B-52, rozpoczną selektywne naloty dywanowe, jakie zamienią Syrię w sterty gruzów. Raporty twierdzą, że Obama planuje przeprowadzić znacznie większy atak, niż początkowo sądzono.

Przewiduje się, że nadchodzący atak spowoduje więcej szkód dla sił syryjskiej obrony, niż wszystkie dotychczasowe straty, jakie poniosła Syria w ciągu ostatnich kilku lat.

Według PressTV.ir, „B2 i B-52 są wyposażone w pociski powietrze-ziemia, przeznaczone do niszczenia celów mobilnych i stacjonarnych. Podstawow zaletą tych pocisków jest to, że pozwalają one działać pilotom poza śmiertelnym zasięgiem większości wrogich systemów obrony powietrznej”.

Jeszcze straszniejszy jest fakt, że we wtorek wyszła informacja (z Infowars.com, a zatem uwaga na wiarygodność źródła – przypis) odsłaniająca fakt, iż doszło do rozlokowania głowic jądrowych na wschodnim wybrzeżu, prawdopodobnie w bazie w „South Carolina” z bazy w zachodnim Teksasie, co może sugerować swego rodzaju przygotowania do zbliżającego się ataku. Alex Jones i Anthony Gucciardi napisali:

Według źródeł wojskowych wysokiego szczebla, które ma znaczący dorobek w zakresie stałego udowadniania swej wiarygodności w zakresie informowania o działalności wojskowej, dowódca Sił Powietrznych Dyess upoważnił nieznane podmioty do przeniesienia głowic jądrowych w nieznane miejsce, jakim może być Południowa Karolina, gdzie głowice zostaną rozmieszczone i przygotowane.

 Jest to szczególnie ważne, nie tylko ze względu na fakt, że eskalacja syryjskiej sytuacji może doprowadzić do punktu bardzo realnego scenariusza gorączki wojennej, ale także ze względu na fakt, że Dyess niejednokrotnie zaprzeczał istnieniu głowic jądrowych wewnątrz bazy wojskowej”.

Czy US naprawdę zamierzają użyć broni jądrowej przeciw Syryjczykom?

źródło: http://intellihub.com/2013/09/06/u-s-navy-destroyers-air-force-b-2-b-52-bombers-set/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.