Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Nikczemny Sojusz sekty V-2 z diabłem, czyli o Wikileaks, Sorosie i Franciszku

Nikczemny Sojusz sekty V-2 z diabłem, czyli o Wikileaks, Sorosie i Franciszku


Komentarz: Klikalne linki w źródle.

Pośród wielu sensacji ujawnionych w danych rzuconych na publikę przez tzw. Wikileaks, czają się dokumenty, które powinny poważnie zaniepokoić katolików. Najnowsze dane ze zrzutu WikiLeaks ujawniają wewnętrzne dokumenty z firmy ,„Fundacja Społeczeństwa Otwartego”, Jerzego Sorosa, które eksponują jego najbardziej SZOKUJĄCE ze wszystkich jego SOJUSZY politycznych.

a

Według dokumentów, jakie wyciekły z „Fundacji Społeczeństwa Otwartego” (czyli Open Society Foundation), Jerzy Soros finansuje wszelkie wysiłki, które promują jego radykalną, socjalistyczną „agendę o nierówności dochodów” ZA POMOCĄ mającego ogromną władzę ambony „papieża” Franciszka.

Soros ma na celu „zaangażowanie papieża w kwestiach sprawiedliwości ekonomicznych i rasowych” poprzez lobbingowanie Watykanu. Ten nikczemny sojusz i strategiczny plan został ujawniony w wyciekłym dokumencie ze spotkania Zarządu Open Society U.S. Board Meeting w maju 2015 w książce na stronie 16:

Wizyta papieża Franciszka – $ 650000

Franciszkowa ‚pierwsza wizyta w Stanach Zjednoczonych we wrześniu obejmie historyczne przemówienie do Kongresu, przemówienie w ONZ, wizytę w Filadelfii na „Światowym Spotkaniu Rodzin.” Aby wykorzystać tę chwilę, będziemy wspierać PICO w organizowaniu działań zmierzających do zaangażowania papieża w kwestiach sprawiedliwości ekonomicznych i rasowych, w tym użycie wpływu kardynała Rodriguez’a, starszego doradcy papieża i wysłanie delegacji do odwiedzenia Watykanu wiosną lub latem, aby umożliwić jemu usłyszenie głosów od katolików o niskich dochodach w Ameryce.

CELEM współpracy Sorosowo- watykańskiej jest wpłyniecie na 2016 Wybory w USA, zapewniając tym samym prezydenturę kandydatki wybranej przez Sorosa, Hillary Clinton.

Ta dotacja będzie również wspierać FPL media, kadrowanie i działania WPŁYWAJĄCE NA OPINIE PUBLICZNA, w tym przeprowadzenie ankiety w celu wykazania, że ​​wyborcy katoliccy odpowiednio reagują na uwagi papieża o nierówności dochodów oraz skupienie uwagi mediów, które maja promować hasło, że bycie „prorodzinnym” wymagaustosunkowania się do rosnących nierówności. Wykorzystując wizytę papieską aby zaznaczyć jego zajadła krytykę tego co on (Franciszek) nazywa „gospodarka wykluczenia i nierówności”, i ignorowanie jego „trickle down” teorii, (teoria, że bogacenie się jednostek podnosi poziom życia społeczeństwa) Pico i FPL będą współpracować aby zbudować pomost do większych rozmów o podstawowych problemach gospodarczych i zmianie krajowych paradygmatów i priorytetów w ramach przygotowań do kampanii prezydenckiej w 2016 r.

Fundacja Sorosa wyrazie widzi Franciszka jako ważnego sojusznika w Sorosowym „socjalistycznym ruchu o nierówności dochodów”, oraz w okresie przygotowań do wyborów 2016 w Stanach Zjednoczonych. Zauważ, jak radykalni lewicowcy od Sorosa przeformułowują słowo „pro-rodzinny” na „rosnące nierówności”. Ta pomoc (grant) podkreśla, jak lewica zawłaszcza sobie język i wykorzystuje go do własnych, radykalnych korzyści politycznych. PARTNEREM lewicy w promowaniu transformacyjnego języka są lewicowe MEDIA .

Innym fascynującym odkryciem w notatkach ze spotkania Zarządu Sorosa (board meeting) jest wyeksponowanie nader przyjacielskich relacji z kardynałem Rodriguez Maradiaga, zastępcą papieża, i bliskiego powiernika Franciszka. Kardynał Oscar Maradiaga z Hondurasu jest opisany przez agentów Sorosa jako „używający swoich wpływów” w Watykanie, aby promować narracje Sorosa o „radykalnej nierówności ekonomicznej „.

Bergoglio i Rodriguez Maradiaga
Bergoglio i Rodriguez Maradiaga

Najwyraźniej Maradiaga został zidentyfikowany przez imperium Sorosa jako kluczowy gracz w globalnym ruchu radykalnej redystrybucji dochodów.

Zespół Sorosa WIE, że Maradiaga chętnie będzie promować tę inicjatywę w Watykanie i, co najważniejsze, Z FRANCISZKIEM, jego bliskim kumplem..

Kim jest PICO, odbiorca $ 650.000 + dotacji, który będzie organizować działania aby zaangażować Papieża w tematy rasowej i ekonomicznej sprawiedliwości ? Według KeyWiki, PICO jest

PICO jest postępową, krajowa siecią organizacji opartych na wierze. Podobnie jak reformy systemu opieki zdrowotnej, ta najnowsza inicjatywa PICO dąży do redystrybucji bogactw, żądając, żeby „przywódcy religijni weszli do zarządów dużych banków.”

PICO Krajowa Sieć otrzymała $ 600.000 dotację z Open Society Institute Sorosa. PICO została założona w 1972 roku przez Johna Baumanna, jezuickiego „księdza”, przeszkolonego w organizowaniu społeczności ala Saul Alinsky (satanista) w Chicago w 1960 roku. Została ona później wzorowana na tzw. COPS czyli projekcie Alinskiego (Industrial Areas Foundation).

Open Society Institute opisuje PICO jako „… sieć kongregacyjnych organizacji opartych na wspólnotach społecznych, którą przynoszą głosy ludzi wiary i przywódców religijnych do publicznej debaty na temat priorytetów krajowych..” i wymienia inne finansowania przez Sorosa poza w/w główna dotacja.

Soros funduje i śledzi swoje wpływy na Watykan za pomocą PICO, pomiędzy innymi. Fundacja Społeczeństwo Otwarte (OSF) przyznaje, że pieniądze wydane w Watykanie to DOBRZE WYDANE PIENIĄDZE w kierunku globalnego socjalistycznego porządku Sorosa. Oni zidentyfikowali kardynała Oscar Maradiaga jako ich sojusznika chętnego aby promować globalne cele. On będzie potężnym sojusznikiem, przyjaźnie nastawiony do globalnej agendy Sorosa.

Inna, kluczowa organizacja, która jest wspierana finansowo przez Sorosa jest FPL która oznacza wspieranie wiary życiu publicznym. FPL ma podany rozkaz do działań w dotacji. Ujawnia również manipulacje i ustawienia jakie tworzy lewica, by przebić opinię publiczną. OSF szokująco przyznaje, że WYNIKI ankiet robionych przez FPL są Z GÓRY PRZESĄDZONE PRZEZ Sorosa, jak określono to w dotacji:

FPLowskie media, kadrowanie i działania na opinię publiczną, w tym przeprowadzenie ankiety w celu wykazania, że wyborcy katoliccy reagują na uwagi papieża o nierówności dochodów oraz skupienie uwagi mediów, które mają promować hasło, że bycie „prorodzinnym” wymaga ustosunkowania się do rosnących nierówności.

I widzimy to jak na dłoni. FPL dostał rozkaz wymarszu od jej fundatora aby przeprowadzić ankietę i wykazać, że katoliccy wyborcy wspierają Franciszka w temacie nierówności dochodów. Czy kiedykolwiek byś zaufał takiej ankiecie ponownie, wiedząc o zmowie i oszustwach lewicowej Filantropii Sorosa?

Kim Jest FPL, który zwie się wspieraniem wiary w życiu publicznym?

Ta nieszkodliwie i religijnie BRZMIĄCA organizacja jest JESZCZE JEDNĄ radykalną lewicową organizacją finansowaną przez Sorosa, który napędza lewicowe programy wśród osób wierzących. W 2011 roku „Amerykański myśliciel „ujawnił osoby ukryte pod FPL i ich lewicową organizacje. Kto mógłby być przeciwko organizacji, która nazywa się niewinnie „wspieranie wiary w życiu publicznym.”

FPL to kolejna z setek finansowanych przez Sorosa organizacji satelitarnych podszywających się pod dobre intencje filantropii, które W RZECZYWISTOŚCI promują radykalną agendę gospodarczą anty-kapitalizmu i globalnej redystrybucji, (czyli komunistycznego NWO). Jakie to szczęście dla Sorosa, że ​​ma nowo znalezionego popularnego partnera, który będzie promować jego lewicowy program używając TAKTYK MIŁOSIERDZIA z ramienia papiestwa. Katolicy stanowią ogromny i wpływowy blok głosowania w wyborach w Stanach Zjednoczonych. Dla Sorosa, używanie głowy Kościoła katolickiego aby wpływać na ten blok głosowania jest odzwierciedlone w OSF notatkach planowania strategicznego. To NIE JEST PIERWSZY RAZ, kiedy nikczemny sojusz pomiędzy Sorosem i Watykanem z powodzeniem współpracował nad projektem politycznym.

W 2015 roku, agenci Sorosa, osadzeni w Watykanie, reżyserowali Franciszkową Agendę Ochrony Środowiska, poprzez dostarczanie – dla/przez Sorosa i ONZ – Adhortacji Apostolskiej w sprawie zmian klimatu, a także cenione papieskie wsparcie dla ONZ-owskich Celów Zrównoważonego Rozwoju (UN Sustainable Development Goals) i apostolskiego błogosławieństwa papieża w sprawie Paryskiego Traktatu Klimatycznego. Soros wygrał potrójnie w zakresie „spraw środowiska”, które mu podstemplował i dostarczył sam papież Franciszek.

Z napędzanymi przez Sorosa „problemami środowiska” teraz osiągniętymi przez Franciszek, nadszedł czas, aby zwrócić się do punktu # 2 na liście Sorosa radykalnego programu socjalistycznego: Globalnej Redystrybucji Bogactw. Najwyraźniej Soros wie, że PO RAZ KOLEJNY FRANCISZEK POMOŻE w promowaniu jego programu socjalistycznego.

Oczekujcie katolicy, na zafałszowane dane, które odzwierciedla wasze zdecydowane poparcie dla coraz to większych podatków globalnych i węglowych aby zredystrybutować wasze dochody bardziej równo. Soros użyje Watykanu aby promować Hillary Clinton, jego osobiście wybraną kandydatkę na prezydenta.

Zostaliście ostrzeżeni.

Elizabeth Yore

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://remnantnewspaper.com/web/index.php/articles/item/2714-the-pope-s-boss-wikileaks-pope-and-soros-an-unholy-alliance

P.S. Należy pamiętać i mocno wbić sobie do głowy, że Franciszek NIE jest żadnym katolickim papieżem, a jest judeo-masonem ODGRYWAJĄCYM ROLĘ papieża. Watykan został oficjalnie przejęty przez judeo-masonów w czasie soboru watykańskiego II (1962-65), który to sobór został zapoczątkowany przez pierwszego, oficjalnego judeo-masona, antypapieża Jana XXIII.

P.S.2 Osobnik udający „benedyktyńskiego opata”, niejaki Notker Wilk, dołącza do zespołu Feedback aby grać „Highway to Hell”, czyli „autostradę do piekła”.

http://www.novusordowatch.org/wire/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *