Strona główna > Świat > Nikczemna jest Hillary Clinton

Nikczemna jest Hillary Clinton

Źródło:http://english.pravda.ru/

Timothy Bancroft – Hinchey, tłum. i opracowanie Pisanka

Z lewej Hilary Clinton, zwana "żartobliwie" Hitlery Clinton. Z prawej mordercza lalka Chucky. Podobieństwo jest uderzające...
Z lewej Hillary Clinton, inaczej znana jako Hitlery Clinton. Z prawej mordercza lalka Chucky. Podobieństwo jest uderzające...

Hillary Clinton jest interesującym studium przypadku. Rozpoczęła jako czarująca, urocza Sekretarz Stanu z uśmiechem na gębie / pysku / ryju po to, by zakryć jazgot poprzedniczki, którą była Condoleezza Rice. Kontynuowała jako babochłop / lesba / macho w typie bodaj całkowicie wytatuowanego kierowcy ciężarówki, arogancka, impertynencka, niekompetentna, nielogiczna, występując przed kamerami. My teraz rozumiemy Bill.

Co stało się z Hillary Clinton?

Bądźmy uczciwi. Ktoś, kto kłamie, oszukuje, że z helikoptera, w środku wojny w Bośni, wysiadał w pośpiechu pod ostrzałem, a faktycznie wysiadał w spokoju, bez ataku, napaści, zamachu, witany na czerwonym dywanie, dokumentnie i doszczętnie gra w bandyckim, gangsterskim przedstawieniu. Okazuje się, że kwalifikacje Hillary Rodham Clinton, uwzględniając zajmowaną pozycję Sekretarz Stanu, nigdy nie były zbyt wielkie, zbyt wysokie.

Właśnie. Szefowa Dyplomacji USA imituje ambasador USA przy ONZ, Susan Rice, w bezczelności, nazywając kraje, takie jak Chiny i Rosja, haniebnymi, parszywymi z tego powodu, że komplikują i niweczą plany wojenne wobec Syrii (StSy nie podziela pro-kremlowskiej retoryki, wiedząc i ukazując w sąsiadujących artykułach, że rzeczywistość jest bardziej skomplikowana/admin ;). Rzeczywiście nikczemność jest filarem, ostoją, słowem kluczowym dyplomacji USA, a ingerencja, interwencja, inwazja, hipokryzja są sposobem dla tych, którzy próbują opisać i wyjaśnić cnoty dyplomacji USA na scenie światowej.

Bądźmy szczerzy. Hillary Rodham Clinton miała lekką, łatwą przeprawę zanim awansowała i wypromowała się na ewidentnego i fasadowego zarazem pomagiera Prezydenta Baracka Obamy. Elekcja Baracka Obamy uprzedzona została przez reżim Georgea Busha, który kompletnie, totalnie, zupełnie sprawdził się jako koszmar teorii spiskowych.

Czy Hillary Clinton zrezygnowała z tych metod, technik, strategii? Nie. Cóż, etykietowanie, naznaczanie, stygmatyzowanie państw, takich jak Chiny i Rosja, jako łajdackich, plugawych przez kogoś, posiadającego taką pozycję, dlatego, że korzystają z prawa zablokowania prób NATO zamiany Syrii w Libię, jest jasnym i wyraźnym znakiem staczania się na dno dyplomacji USA.

W istocie, nie wiadomo, który z Sekretarzy Stanu jest gorszy, słabszy. Colin Powell, wprowadzający w błąd odnośnie Iraku i broni masowej zagłady, Condoleezza Rice, tłumacząca i usprawiedliwiająca mordercze i zabójcze skłonności i tendencje Georgea Busha, Hillary Clinton, odpowiadająca za Libię, wpływająca na akta, teczki praw człowieka, wpływająca na rejestry, statystyki praw człowieka, wywierająca naciski i presje ukierunkowane na wschód, są generalnie podli.

Niegodni są liderzy krajów, leżących nad Zatoką Królestw – Monarchii, nie podlegający wyborom, sprawujący rządy i władzę przez dominowanie, panowanie, siłę, uznawani bez sprzeciwu przez Hillary Clinton oraz przez Baracka Obamę. Niegodni są przywódcy krajów, leżących nad Zatoką Perską, łaskawi, przychylni, życzliwi USA, wraz z aliantami, sojusznikami czerpiący zasoby i realizujący barbarzyńskie i drakońskie środki przeciw obywatelom.

Niecne jest USA, zważywszy na politykę USA, politykę bombardowania cywilów, politykę operacji CIA, politykę torturowania izolowanych, separowanych, odosobnianych. Niecne jest lekceważenie międzynarodowych przepisów, okupowanie suwerennych państw, dewastowanie infrastruktury państw, dewastowanie przyrządów, sprzętów, urządzeń państw.

Niegodziwe jest koncentrowanie baz / obozów jenieckich jako gnijących, jątrzących, ropiejących ran ludzkości, stanowiących zniewagę dla moralności i praworządności. Odrażające jest uprawianie sodomii (analnych kontaktów seksualnych) z więźniami. Odrażające jest sikanie na żywność więźniów. Odrażające jest pozbawianie snu więźniów. Odrażające jest kontrolowane topienie więźniów. Odrażające jest zmuszanie Muzułmanów do spożywania wieprzowiny.

Niegodziwe jest Guantanamo na Kubie jako koncentracja bazy / obozu jenieckiego, w którym normy, reguły, zasady łamane są przez USA. Niegodziwe jest Abu Ghraib w Bagdadzie w Iraku jako koncentracja bazy / obozu jenieckiego, w którym amerykańska bohaterka Lynndie England spuściła się ze smyczy. Odrażające jest aresztowanie, uwięzienie, zatrzymywanie bez zarzutu, bez procesu, bez dostępu do prawnika, bez wizyty bliskich, krewnych, rodziny.

Nędzna jest polityka uzbrajania zamorskich terrorystów, jak w wypadku Libii oraz jak w wypadku Syrii. Nędzna jest, przepracowując z odrobiną inteligencji, Hillary Clinton oraz dziura / nora, którą przedstawia i reprezentuje, ciasna, duszna, gorąca.

Przeprowadzając dowód, należy zapytać: jakie występki, zbrodnie z tych, które były nadmieniane, wzmiankowane, były udziałem Chin i Rosji? i trzeba odpowiedzieć: Żadne. Dziękuję. Zostawiam moje studium przypadku. Hillary Wojna Pasmo Łgarz Clinton: Nikczemna jesteś Ty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.