Strona główna > Polska > Nikander: Jak Demaskować W Sobie rzytka

Nikander: Jak Demaskować W Sobie rzytka

 

Partia50plus

nikander – Bardziej pragmatyczne niż rewolucyjne myślą wojowanie.

Jak demaskować w sobie rzytka

No i jestem ciekaw jak wyjdzie test w Twoim przypadku

     Od tysiąca lat następuje u nas psucie naszych słowiańskich genów. Z kim tu nasza krew się nie mieszała. W starszym pokoleniu różnice się zacierają jednak nauczyciel nauczania początkowego po rysach twarzy łatwo rozpozna tę domieszkę genów obcych. Jednym z motywów naszych pradziadów zaciągania się na wyprawy wojenne była możliwość „brania brańca”. Przy odrobinie szczęścia przyprowadzało się takiego nieszczęśnika na powrozie i osadzało na komorze pobudowanej za gumnem. Pracował taki u włodarza a czasem mógł nawet liczyć na to, że wejdzie w łaski którejś z córek swego pana. Rodzimych kawalerów przetrzebiały wojny. Zatem połowa klasy ma szwedzką karnację i trochę skośne oczy. Jednak z tymi nacjami problemów raczej nie mamy więc odpuśćmy sobie.

Istniało jednak inne mieszanie krwi i to na podłożu ekonomicznym, dużo bardziej groźne. Otóż w żydowskich karczmach piło się ostro. Gdy sprowadzana z zagranicy żydowska gorzałka zastąpiła słowiańskie piwo i miody, alkohol rozum odbierał i gdy ilość kresek przekraczała cenę pola postawionego w zastaw, to kmieć miał do wyboru: albo utratę części majątku albo cnoty swoich córek lub godności swoich żon. Zatem nauczyciel początkowych klas podstawówki zauważy, że u niektórych nosy są trochę dłuższe.

Nie należy sobie z tego robić jakiegoś większego problemu, bo wojna swoje prawa ma a w końcu było to tak dawno. Jednak gdyby ktoś chciał sprawdzić czy czasem nie jest takim „pół krwi Polakiem” niech przeprowadzi następujący test:

1. Jak reagujesz na stwierdzenie, że społeczeństwu należy się rekompensata spadku siły nabywczej pieniądza (agregatu M3) na skutek inflacji oraz wyrównanie niedoboru środków pieniężnych na wykup wzrostu PKB?

Jeśli uważasz, że taka rekompensata się nie należy to bądź pewny, że Twoja pra pra pra… babka wyrównywała w naturze to co twój pra pra pra… dziadek przepił w żydowskiej knajpie. Masz zakodowane w genach, że pieniądze zostały stworzone w ósmym, tajnym dniu genesis i przekazane narodowi wybranemu. Ty – owszem – możesz sobie je pożyczyć na procent. Jako rzytek będziesz przeciwnikiem reformy monetarnej.

2. Jak reagujesz na próbę obalenia tajemnicy handlowej jako podstawowego kanonu gospodarczego, a taka propozycja pada w związkach gospodarczych działających na bazie prawa o wielostronnych umowach wspólnie kontrolowanych?

Jeśli uważasz, że tajemnica handlowa to świętość, możesz śmiało domniemywać że ktoś w Twoich genach mieszał będąc wyznania kupieckiego. Jako rzytek będziesz blokować powstanie prawnej infrastruktury kooperacji bez kontrolowania jej przez …

3. Jeśli uważasz, że kodeks spółek handlowych jest „majstersztykiem twórczości legislacyjnej” dlatego, że pracownik został sprowadzony do roli żywego inwentarza jesteś rzytkiem. Takim małym żydem, chociaż swoich pracowników nie nazywasz goim (bydłem), a to tylko dlatego, że nie znasz znaczenia tego słowa w pewnym narzeczu języka górnoniemieckiego. Będziesz przeciwnikiem partnerskiego modelu stosunków przemysłowych, będziesz na każdym kroku zwalczał słowiańska wspólnotowość.

No i jestem ciekaw jak wyszedł test w Twoim przypadku?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *